منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استفاده از شبکه اتریوم افزایش یافته است

استفاده از شبکه اتریوم افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استفاده از شبکه اتریوم افزایش یافته است

دلایل افزایش قیمت اتریوم روز به روز در حال افزایش است. معیارهای روی زنجیره افزایش استفاده از این شبکه را نشان می دهد. همه این موارد به تقاضای اتر می‌افزایند.

به گفته Valx و به نقل از BeinCrypto، با بهبود بازار ارزهای دیجیتال، نرخ فعالیت در شبکه اتریوم در حال افزایش است. چندین شاخص از جمله شاخص انتقال توکن ERC20 اخیراً به طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

بر اساس داده های مرورگر Etherscan، تعداد انتقال روزانه توکن بار دیگر به بالای 1 میلیون رسیده است. این درصد در شش ماه گذشته دو برابر شده است.

همچنین، استفاده از شبکه از نظر تعداد آدرس های گنجانده شده افزایش یافته است. سرویس PrimeXBT رکورد جدیدی را با 92.5 میلیون آدرس در آخر هفته گذشته گزارش کرد. تعداد آدرس های شبکه منحصر به فرد به 221 میلیون رسید. این شاخص در شش ماه گذشته 10 درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، تعداد تراکنش های روزانه در شبکه اتریوم در سطح 1 میلیون ثابت باقی می ماند. این نشان می دهد که حجم فعالیت شبکه همراه با قیمت در سه ماه گذشته کاهشی نداشته است.

تعداد قراردادهای هوشمند تایید شده (در سایت اترااسکن) نسبت به زمان مشابه در سال گذشته روزانه ۱۴۰ درصد افزایش داشته است. طبق گفته Etherscan، در حال حاضر روزانه حدود 600 قرارداد هوشمند جدید در اتریوم تایید می شود.

از سوی دیگر، داده های وب سایت Ultrasound Money نشان می دهد که عرضه اتر جدید در حال حاضر منهای 0.04٪ در سال است. این بدان معناست که نرخ فعلی سوزاندن توکن اتریوم بیشتر از عرضه آن است و در صورت ادامه این نرخ، 0.04 درصد از عرضه اتریوم تا پایان سال از گردش خارج خواهد شد. از ابتدای سال جاری، 9200 اتر از مجموع عرضه 120.5 میلیون اتر استخراج شده است که تقریباً 15 میلیون دلار ارزش دارد.

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 2.6 درصد افزایش یافت و در ساعات اولیه 30 ژانویه در 1638 دلار معامله شد.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

اتریوم ساعاتی پیش به قیمت 1658 دلار رسید که بالاترین قیمت این دارایی در 12 هفته گذشته است. اتریوم در این سطوح قیمتی با مقاومت روبرو می شود. این ارز آخرین بار در مهرماه سال گذشته با این قیمت ها معامله شد. اگر این مقاومت شکسته شود، هدف بعدی اتریوم محدوده 1800 دلار خواهد بود و اگر سوخت روند صعودی فعلی تمام شود، قیمت اتریوم ممکن است به سطح حمایت 1350 دلار بازگردد.