منو سایت

استخرهای استخراج اثبات کار اتریوم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استخرهای استخراج اثبات کار اتریوم

استخرهای ماینینگ F2Pool، Pullin و Antpool طبق وب‌سایت‌های مربوطه خود، استخرهای استخراج ETHW (Ethereum Proof of Work) خود را راه‌اندازی کرده‌اند، در حالی که چندین استخر بزرگ ماینینگ نیز گفته‌اند که از استخراج توکن فورک پشتیبانی می‌کنند. F2Pool روز پنجشنبه گفت که هش ریت باقیمانده در استخر ETH خود به استخر استخراج ETHW هدایت خواهد شد. Antpool، وابسته به غول ماینینگ چینی Bitmain، همچنین از راه اندازی استخر استخراج ETHW خود خبر داده است.
به گفته وب سایت و مدیر فروش، پولین استخر ماینینگ خود را برای ETHW نیز در دسترس قرار داده است. ETHW که شبکه اصلی آن روز پنجشنبه راه اندازی شد، در یک پست وبلاگی در روز چهارشنبه گفت که حداقل 23 استخر ماینینگ از استخراج ETHW پشتیبانی می کنند.

ادغام شبکه اتریوم در روز پنجشنبه تکمیل شد، اما برخی از ماینرها یک فورک اثبات کار برای ادامه کار با شبکه قبلی ایجاد کردند. داده های Miningpool نشان می دهد که F2Pool بزرگترین استخر استخراج ETHW از نظر هش ریت تا ساعت 11:00 صبح به وقت هنگ کنگ در روز جمعه است و پس از آن Woolypooly.com و 2miners.com قرار دارند.
طبق داده‌های BTC.com در سال گذشته، F2Pool دومین استخر استخراج اتریوم از نظر سهم بلاک است، در حالی که Poolin در جایگاه نهم قرار دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

پست استخرهای استخراج اتریوم اثبات کار راه اندازی شد اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ پدیدار شد. به نظر می رسد.