منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استخراج ارزهای دیجیتال در ابر مایکروسافت محدود شد

استخراج ارزهای دیجیتال در ابر مایکروسافت محدود شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استخراج ارزهای دیجیتال در ابر مایکروسافت محدود شد

مایکروسافت اعلام کرد استخراج کریپتو خدمات آنلاین آن را مختل کرده است. مایکروسافت اکنون از کاربران می‌خواهد تا تأییدیه کتبی قبلی خود را برای استفاده از Microsoft Azure برای استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین دریافت کنند.

مایکروسافت غول محاسبات ابری با اعمال محدودیت‌های جدید بر روی فعالیت‌هایی مانند استخراج ارزهای دیجیتال، گام‌هایی برای افزایش پایداری خدمات ابری خود برمی‌دارد. خبرگزاری انگلیسی The Register در 15 دسامبر گزارش داد که مایکروسافت بی سر و صدا استخراج کریپتو را از خدمات آنلاین خود برای محافظت بهتر از مشتریان و فضای ابری خود ممنوع کرده است.

این شرکت محدودیت های جدید را به عنوان بخشی از شرایط مجوز جهانی خود برای خدمات آنلاین مایکروسافت معرفی کرد. مایکروسافت سیاست استفاده منصفانه خود را در 1 دسامبر به روز کرد تا روشن کند که “ماینینگ ارز دیجیتال بدون تایید قبلی مایکروسافت ممنوع است.”

در بخش «خط‌مشی استفاده قانونی»، مایکروسافت اعلام کرد که اکنون کاربران را ملزم می‌کند تا برای استفاده از هر یک از خدمات آنلاین مایکروسافت برای استخراج کریپتو، تأییدیه کتبی قبلی خود را از این شرکت دریافت کنند. این شرکت اعلام کرد که آخرین محدودیت‌ها در استخراج کریپتو با هدف محافظت از خدمات آنلاین در برابر خطراتی مانند کلاهبرداری سایبری، حملات و دسترسی غیرمجاز به منابع مشتری است.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.