منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارز AMP چیست؟ معرفی ارز دیجیتال AMP و پروژه AMP

ارز AMP چیست؟ معرفی ارز دیجیتال AMP و پروژه AMP

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز AMP چیست؟ معرفی ارز دیجیتال AMP و پروژه AMP

ارز دیجیتال آمپ دارایی دارایی (مستقل) است. ارز AMP دارای بلاک چین نیست و بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی می شود. هدف این ارز انتقال سریع، با امنیت بالا و امکان برگشت ناپذیری تراکنش ها می باشد. AMP از ویژگی تقسیم Collateral برای دستیابی به این اهداف استفاده می کند.

بدین ترتیب تمامی تراکنش های شبکه با استفاده از این ارز تضمین شده و تایید تراکنش های آنها سریعتر دریافت می شود. در زیر توضیح می دهیم که پروژه و ارز AMP چیست و چه کاربردهایی دارد؟

معرفی ارز دیجیتال AMP و پروژه آن

پروژه AMP برای اطمینان از انتقال دارایی ها در ارتباط با شبکه Flexa راه اندازی شد. شبکه بلاک چین «فلکسا» یک شبکه پرداخت تجاری است که به بسیاری از صرافی ها و مؤسسات مالی مختلف متصل است. این شبکه از روش هایی مانند اجماع بلاک چین و سپرده گذاری برای پرداخت های دیجیتال مقرون به صرفه استفاده می کند. در واقع این شبکه به کاربران اجازه می دهد تا هزینه خرید خود را از بسیاری از فروشگاه ها در دارایی های دیجیتال پرداخت کنند.

اکنون می توانید اتصال بین شبکه Flexa و آمپلی فایر را بررسی کنید. ارز AMP چیست؟ برای دانستن کد ارز آمپ باید ارز دیجیتال آمپ را با نماد بگویم“AMP”، توکن بومی شبکه فلکسا است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و دارای استاندارد «ERC-20» است. این توکن به شما تضمین می دهد که تمام تراکنش های شبکه فلکسا با خیال راحت و سریع انجام می شود. همچنین اگر به دلایلی تراکنش شما در این شبکه تایید نشد، توکن آمپر به عنوان ضمانت عمل کرده و تراکنش شما را تایید می کند.

پروژه AMP

این منوط به تکمیل تراکنش شما پس از تایید است. زیرا در صورت عدم انجام تراکنش، همان مقدار آمپ توکنی که به عنوان وثیقه عمل کرده است به عنوان جریمه یا خسارت هزینه می شود. در واقع یکی از اهداف اصلی این پروژه تسریع در معاملات و معاملات بدون بازگشت است. تاریخچه تقویت ارز دیجیتال

Amp اولین بار در سپتامبر 2020 توسط بنیانگذاران شبکه Flexa تایلر اسپالدینگ و زکاری کیلگور راه اندازی و معرفی شد. این ارز در ابتدای معرفی خود ارزشی معادل 0.01 دلار داشت اما پس از یک سال یعنی در سال 2021 به ارزش 0.03 دلار رسید. شرکت ConsenSys Diligenceپس از معرفی ارز دیجیتال AMP، تصمیم گرفت مسئولیت توسعه و بررسی قراردادهای هوشمند این پروژه را بر عهده بگیرد.

ویژگی های ارز AMP چیست؟

تا اینجا در مقاله به معرفی ارز دیجیتال AMP پرداخته ایم و تا حدودی با این ارز دیجیتال آشنا شده ایم. حال باید بدانید که ارز آمپ دارای ویژگی های مهمی است که آن را به یک ارز دیجیتال مهم تبدیل می کند.

امنیت

امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های هر ارز دیجیتال است و تیم توسعه آن هر روز به دنبال راه هایی برای افزایش امنیت این پروژه است. از پروتکل این پروژه متن باز مردم می توانند قراردادهای هوشمند پروژه را بررسی کنند. توسعه دهندگان پروژه آمپ معتقدند این پروژه پایگاهی مناسب برای تمامی توسعه دهندگانی است که به دنبال امنیت پروژه خود هستند. می توان نتیجه گرفت که طراحی تقویت کننده بسیار پایدار و انعطاف پذیر است.

ویژگی های تقویت کننده ارز دیجیتال

ضمانت اموال

همانطور که در هنگام معرفی ارز دیجیتال آمپ توضیح دادیم، این ارز دارایی های دیجیتال و دارایی های واقعی شما را در شبکه تضمین می کند. بنابراین، هر تراکنشی که می خواهید در شبکه انجام دهید، می توانید ارز آمپ را شرط بندی کنید تا تراکنش شما به درستی و با سرعت بالا انجام شود.

قابلیت همکاری

زیرا ارز دیجیتال Amp بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و دارای استاندارد است ERC-20 به کل اکوسیستم ERC-20 دسترسی دارد. همچنین اتریوم بزرگترین انجمن را دارد برنامه یا برنامه های کاربردی در بازار غیرمتمرکز وجود دارد که این امکان را برای تقویت کننده فراهم می کند تا با همه این برنامه ها همکاری کند. بنابراین آینده ارز AMP بسیار مثبت پیش بینی می شود.

عملکرد ارز AMP

بافل همراه مهمترین و اساسی ترین عملکرد تقویت کننده در نظر گرفته می شود. حالا به نظر شما سهم وثیقه ارز AMP چقدر است؟ پارتیشن های وثیقه در واقع فرآیندی برای سازماندهی وثیقه در بلاک چین است. هر پارتیشن امنیتی مربوط به یک شی، برنامه یا تراکنش است و نشانه های آمپر آن پارتیشن برای تراکنش ها استفاده می شود. این توکن های آمپر با سهم خود در بلاک چین اتریوم ظاهر می شوند و هر سهم قوانین خاص خود را دارد.

هنگامی که می خواهید در شبکه تراکنش انجام دهید، از اشتراک گذاری جانبی AMP استفاده می کنید. توکن‌های آمپر به شما کمک می‌کنند روند تراکنش خود را سریع‌تر تأیید کنید. از طرفی ممکن است برخی از تراکنش ها مورد تایید شبکه قرار نگیرند. اینجاست که AMP وارد عمل می شود و تراکنش را تضمین می کند تا تراکنش تایید شود. فلکسا همچنین اولین شبکه ای است که از AMP به عنوان وثیقه استفاده می کند و تراکنش های آن با این توکن تضمین می شود.

اجرای پروژه و تقویت کننده ارز دیجیتال

روش های خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران به دلیل تحریم های موجود کمی سخت است. البته صرافی های محلی مانند صرافی والکس خدمات بسیار خوبی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. در زیر نحوه خرید و فروش ارز AMP را توضیح خواهیم داد.

خرید تقویت کننده ارز دیجیتال

راه های خرید ارز AMP چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای خرید این ارز دیجیتال باید به وب سایت صرافی مورد نظر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. در نهایت، برای سرمایه گذاری یا نگهداری این توکن، باید از کیف پول های اختصاصی ارز AMP استفاده کنید. برخی از صرافی های خارجی که از ارز آمپ پشتیبانی می کنند عبارتند از:

اگر نمی توانید از این صرافی ها برای خرید ارز دیجیتال آمپ استفاده کنید، به سایت مراجعه کنید “CoinMarketCap” مشاهده کنید و لیست کامل صرافی هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند را ببینید. همچنین اگر قصد استفاده از صرافی های محلی برای خرید ارز آمپ را دارید، حتما از یک صرافی مطمئن مانند صرافی والکس استفاده کنید.

فروش تقویت کننده ارز دیجیتال

روش های فروش ارز AMP همانند روش های خرید آن است یعنی بستر اصلی خرید و فروش صرافی های امن است. برای فروش نیز می توانید از همان صرافی های وارد شده برای خرید استفاده کنید. اگر در این صرافی ها حساب کاربری ندارید، کافی است یک بار روی آن ها حساب کاربری ایجاد کنید و در صورت نیاز به احراز هویت مراحل را طی کنید.

روش های خرید و فروش آمپلی فایر

در نهایت مقدار توکن های آمپر خود را که می خواهید بفروشید ثبت کنید و در صرافی بفروشید یا با توکن های دیگر معامله کنید. بهترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال آمپ یا هر ارز دیجیتال دیگری استفاده از صرافی های معتبر داخلی یا خارجی است. روش های دیگر مانند خرید و فروش در شبکه های اجتماعی راه های مطمئنی نیستند و امکان کلاهبرداری را دارند.

کیف پول ارز دیجیتال مناسب

برای ذخیره و ذخیره ارز دیجیتال آمپ می توانید از کیف پول های سرد یا گرم مختلف استفاده کنید. همانطور که می دانید کیف پول های سرد یا سخت افزاری امنیت بیشتری را به کاربران خود ارائه می دهند. پس اگر قصد دارید مقدار زیادی آمپ توکن ذخیره کنید، بهتر است آن ها را در کیف پول سرد زیر ذخیره کنید. در زیر تعدادی از بهترین کیف پول های ارزی را برای AMP معرفی می کنیم.

کیف پول سخت افزاری “Trezor”.

یکی از بهترین نمونه های کیف پول سخت افزاری کیف پول است “طاق” این نه تنها از ارز دیجیتال Amp بلکه از بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می کند. با توجه به آفلاین بودن این کیف پول، احتمال حملات هکری به آن بسیار کم است.

کیف پول سخت افزاری “Ledger”.

کیف پول سخت افزاری “کتاب های حسابداری” همچنین مانند کیف پول “Trezor” آفلاین است. این کیف پول از ارز دیجیتال AMP پشتیبانی می کند و امکان ذخیره آن در این کیف پول وجود دارد. کیف پول های سخت معمولاً به دلیل خدمات آفلاین از دارایی های شما در برابر حملات هکرها محافظت می کنند. بنابراین، آنها معمولا دارایی های دیجیتالی با ارزش بالا را در این کیف پول ها نگه می دارند تا امنیت بیشتری داشته باشند.

کیف پول نرم افزار Trust Wallet

کیف پول تقویت کننده ارز TrustVolt

Trust Wallet یکی از معروف ترین و پرکاربردترین کیف پول های نرم افزاری است که برای افراد مبتدی تا حرفه ای قابل استفاده است. این کیف پول دارای رابط کاربری بسیار ساده و جذابی است که امکان استفاده از آن را برای همه فراهم می کند. TrustVolt از AMP ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. برای استفاده از این کیف پول کافی است اپلیکیشن آن را در گوشی هوشمند خود نصب کرده و دارایی های خود را به آن انتقال دهید.

به لطف پشتیبانی از اپلیکیشن های غیرمتمرکز (DApps) در TrustVault، امکان استفاده از آنها و تبادل ارزهای دیجیتال در آن نیز وجود دارد. با این ویژگی ها می توانید به راحتی تمامی دارایی های دیجیتال خود از جمله آمپر خود را مدیریت و در نهایت مبادله کنید.

کیف پول نرم افزار “SafePal”.

کیف پول Safe Paul Software نرم افزاری است که روی تلفن همراه شما نصب می شود. از طریق این کیف پول می توانید ارز دیجیتال خود را مدیریت و تراکنش کنید. این کیف پول مانند TrustVault دارای یک رابط کاربری ساده برای مبتدیان است.

آینده تقویت کننده ارز دیجیتال

ارز دیجیتال آمپر یکی از ارزهای فعال با عملکرد بسیار خوب است. این ارز برای اولین بار در سال 2021 به بالاترین قیمت خود یعنی 0.121 دلار رسید که البته پس از آن با افت زیادی مواجه شد و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.004 دلار معامله می شود.

هیچ پیش بینی خاصی در مورد ارزهای دیجیتال وجود ندارد و همه پیش بینی ها بر اساس تاریخچه و عملکرد ارز دیجیتال است که کاملا محتمل تلقی می شود. اما با توجه به مشخصات آمپ ممکن است این ارز یک سال یعنی در سال 2023 ارزش داشته باشد. 0.11 دلار خواهد رسید.

برای سال 2024، پیش‌بینی‌های کارشناسان نشان می‌دهند که ارز دیجیتال آمپر احتمالاً ارزشش را دارد 0.14 دلار خواهد رسید. البته این پیش بینی مبتنی بر توسعه فنی و بخش های پررونق این پروژه است که در سال 2024 رشد چشمگیری خواهد داشت.

پیش بینی آینده تقویت کننده ارز دیجیتال

آیا ارز دیجیتال AMP برای سرمایه گذاری مناسب است؟

در این مقاله به بررسی ابعاد مختلف پروژه AMP می پردازیم و توضیح می دهیم که ارز AMP چیست و چه کاربردی دارد. این پروژه کریپتو تراکنش ها را تضمین و تسریع می کند و اگر بتواند مزیت های رقابتی خود را در بین سایر پروژه های رمزنگاری حفظ و گسترش دهد، می تواند گزینه سرمایه گذاری بلندمدت خوبی باشد. با این حال، باید توجه داشت که هر سرمایه گذاری با توجه به ویژگی های فردی مانند تحمل ریسک، نیازمند تحقیقات شخصی است. پس به خاطر داشته باشید که قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری باید پروژه مورد نظر خود را بررسی کنید.

cryptowissercryptonewsz