منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارز دیجیتال CTSI چیست؟ آشنایی با پروژه Kartzi و ارز دیجیتال

ارز دیجیتال CTSI چیست؟ آشنایی با پروژه Kartzi و ارز دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز دیجیتال CTSI چیست؟ آشنایی با پروژه Kartzi و ارز دیجیتال

دنیای ارزهای دیجیتال پر از پروژه های متنوع و خلاقانه است که هر کدام بر روی نقشه راه و اهداف بلندپروازانه خود کار می کنند. پروژه Cartesi یکی از این پلتفرم‌ها است که برای ایجاد مقیاس‌پذیری بالا و کارمزد پایین در معاملات ارزی کار می‌کند. شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که CTSI چیست و چه هدفی دارد؟ جالب است بدانید که پروژه Kartzi به عنوان یک دوست خوب برای برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند رفتار می کند و سعی در بهبود و تقویت آنها دارد.

Kartzi سعی می کند بستر مناسبی را برای برنامه های غیرمتمرکز فراهم کند و برای این منظور از زنجیره جانبی در قالب لینوکس استفاده می کند. ارز CTSI به عنوان توکن بومی این شبکه شناخته می شود و یکی از پرکاربردترین ارزها در دنیای ارزهای دیجیتال است. در ادامه این مقاله، با ارز دیجیتال دکارتی آشنا خواهیم شد و به سوالاتی مانند CTSI پاسخ خواهیم داد.

ارائه پروژه دکارتی

به عنوان فردی که در دنیای ارزهای دیجیتال فعال است، چقدر در مورد CTSI می دانید؟ Cartesi یکی از پروژه های جذاب در دنیای ارزهای دیجیتال است که به عنوان پلتفرم لایه دوم عمل می کند. به عبارت دیگر، پلتفرم دکارتی روی لایه اصلی بلاک چین کار نمی کند، بلکه روی لایه ای بالای آن کار می کند. به طور کلی، پیچیدگی پروژه Kartzi کمی بیشتر از پلتفرم های همان دوره است.

پروژه Kartzi، یک پلت فرم لایه دوم

Cartesi از یک محیط لینوکس امن برای نوشتن قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. این پروژه با هدف توسعه برنامه نویسی قرارداد هوشمند است. اکنون برای انجام این کار، به توسعه دهندگان خود اجازه می دهد تا با استفاده از پشته های نرم افزار کدنویسی کنند. هدف این پلتفرم ایجاد یک سیستم عامل برای برنامه های غیرمتمرکز موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. این فرآیند همچنین در یک محیط خارج از بلاک چین و در لینوکس بدون شکستن عدم تمرکز انجام می شود.

بر اساس آنچه تاکنون گفته شد، آینده ارز دیجیتال CTSI روشن خواهد بود. در این راستا خوب است به دیگر ویژگی های این پروژه از جمله قابل حمل بودن اشاره کنیم. با این قابلیت می توان برنامه های غیرمتمرکز که در این شبکه تدوین و گسترش می یابد در فضاهای دیگر نیز اجرا کرد. علاوه بر این، این برنامه ها در پروژه Cartesi می توانند کاملاً پنهان و ناشناس باقی بمانند.

اهداف

با توجه به تعاریفی که تاکنون توسط پروژه دکارتی ارائه شده است، به نظر شما مهمترین هدف CTSI چیست؟ قبل از پاسخ به این سوال، بد نیست بدانید که CTSI در واقع نام توکن ویژه این پروژه است. اما هدف اصلی پروژه Kartzi حل مشکل هزینه های بالا و مقیاس پذیری بلاک چین است. این پروژه با هدف حل این مشکلات از طریق دو زیرساخت “Descartes Rollups” و “Noether” انجام شده است. هنگامی که این محصولات با هم ترکیب می شوند، به مقیاس پذیرتر شدن Kartzi کمک می کنند.

هدف پروژه دکارتی

هدف Kartzi این است که برنامه های غیرمتمرکز یا “DApps” را به میزان قابل توجهی قدرتمندتر کند، آنها را قابل حمل کند، و همچنین آنها را سریعتر و با کیفیت بالاتر توسعه دهد. هدف این پروژه ارائه یک محیط امن، آسان و مقیاس پذیر برای توسعه دهندگان و کاربران برنامه های غیرمتمرکز است.

تیم توسعه، سرمایه گذاران و شرکا

اکنون که تا حدودی فهمیده اید CTSI چیست و هدف آن چیست، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که با بنیانگذاران و تیم توسعه این پروژه آشنا شوید. Kartzi Project در سال 2018 تاسیس شد و اکنون به عنوان ارائه دهنده یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در بازار شناخته می شود. خالقان و بنیانگذاران اصلی آن چهار متخصص و متخصص در زمینه های مختلف از جمله برنامه نویسی، طراحی نرم افزار و … هستند.

ایجاد پروژه کارتزی

آگوستو تکسیرا مردی بود که ثروت این گروه را به سمت فناوری بلاک چین هدایت کرد. او با سرگئی پوپوف، بنیانگذار آیوتا دوست بود و از طریق او با فناوری بلاک چین آشنا شد. اولین ایده آگوستو ایجاد یک بازار هوش مصنوعی برای دانشمندان بود. اما هدف کلی این گروه در نهایت به ایجاد محیطی با زیرساخت لایه دوم مقیاس پذیر تغییر کرد. آگوستو سابقه طولانی در ریاضیات دارد. او اکنون مدیر ارشد علمی پروژه دکارتی است.

کالین استیل نیز در حال حاضر مدیر عامل پلتفرم Cartesi است. اریک دی مورا به عنوان فردی با بیست سال تجربه در صنعت نرم افزار یکی از تاثیرگذارترین اعضای تیم توسعه این پروژه است و در حال حاضر به عنوان مدیر عامل پروژه فعالیت می کند. در نهایت، دیگو نهاب، که دکترای خود را در گرافیک کامپیوتری دریافت کرده است، در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد فناوری پروژه Cartesi خدمت می کند.

خدمات

قبل از پاسخ به این سوال که ارز دیجیتال CTSI چیست، خوب است به خدمات و ویژگی های منحصر به فرد شبکه کارتزی اشاره کنیم. اولین مورد مربوط به افزایش مقیاس پذیری شبکه است که به شدت بر نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال CTSI و سرعت تراکنش ها تأثیر می گذارد. Kartzi با پیاده سازی مجموعه های خارج از زنجیره به این مقیاس پذیری دست می یابد و استفاده از برنامه های غیرمتمرکز را برای کاربران آسان تر و ارزان تر می کند. علاوه بر این، Kartzi توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی قراردادهای هوشمند خود را با استفاده از منابع سیستم عامل لینوکس کدنویسی کنند.

خدمات شبکه کارتزی

معرفی ارز دیجیتال CTSI و کاربرد آن

اکنون که با پروژه Kartzi آشنا شدید، زمان آن رسیده است که به این سوال که ارز دیجیتال CTSI چیست پاسخ کاملی بدهید. ارز دیجیتال CTSI به عنوان توکن انحصاری شبکه Kartzi در بازار ارزهای دیجیتال خرید و فروش می شود. این ارز دیجیتال منحصر به فرد با استفاده از فناوری هوشمند «Optimistic Rollups» سعی در کاهش هزینه های بالای کاربران دارد. علاوه بر این، این ارز دیجیتال توانست قراردادهای هوشمند را به سطح بالاتری از کارایی و امنیت برساند. علاوه بر این، ارز دیجیتال CTSI امکان ایجاد مجموعه ای از قراردادهای هوشمند را در محیط لینوکس فراهم می کند.

یکی دیگر از کاربردهای ارز دیجیتال CTSI مربوط به فرآیند شرط بندی است. کاربران شبکه Cartzi می توانند با قرار دادن توکن های خود و دریافت پاداش با توکن CTSI در شبکه شرکت کنند. به عبارت دیگر می توان گفت ارز دیجیتال CTSI وظیفه اکوسیستم این شبکه را بر عهده دارد. این توکن به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی برای این شبکه عمل می کند و توانایی تامین منابع مالی مورد نیاز تیم توسعه برای این پروژه را دارد.

نشانه بومی شبکه دکارتی

عرضه اولیه ارز دیجیتال CTSI یک میلیارد توکن بود. کاربران شبکه Kartzi می توانند از این توکن برای تراکنش در Noether استفاده کنند. علاوه بر این، کارمزد تراکنش ها و پرداخت های انجام شده با این توکن به اپراتورهای Node پرداخت می شود. علاوه بر این، از این ارز برای مخالفت با نتایج محاسبات ارسال شده به بلاک چین نیز استفاده می شود.

به طور کلی کاربردهای اصلی ارز دیجیتال CTSI را می توان به صورت زیر بیان کرد:

پیش بینی آینده ارز دیجیتال CTSI

اگر کمی در مورد روند فعالیت شبکه دکارتی بدانید، دیدگاهی خوش بینانه به آینده ارز دیجیتال CTSI نیز خواهید داشت. در این قسمت از مقاله، تا حدودی با رویکرد شبکه دکارتی آشنا شدید. اکنون بر اساس داده های شما، فکر می کنید آینده ارز دیجیتال CTSI چیست؟

شبکه Kartzi سعی می کند مشکلاتی را که اکثر کاربران در بازار ارزهای دیجیتال با آن دست و پنجه نرم می کنند، حل کند. مسائلی مانند مقیاس پذیری و سرعت پایین تراکنش و کارمزد بالا. این هدف کافی است تا ارز دیجیتال CTSI در آینده سرنوشت روشنی داشته باشد. تمام پتانسیل های جمع آوری شده در این پروژه می تواند به نوعی سرمایه گذاران مختلف را به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال تشویق کند. علاقه سرمایه گذاران بازار به یک دارایی می تواند به طور قابل توجهی بر محبوبیت و ارزش آن ارز دیجیتال در بازار تأثیر بگذارد.

    برنامه های غیرمتمرکز در شبکه CTSI

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال CTSI

برای خرید و فروش ارز دیجیتال CTSI، ابتدا باید صرافی هایی را بشناسید که از این توکن پشتیبانی می کنند. پس از انتخاب یکی از این صرافی ها، باید در آن ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را بر اساس آن طی کنید. البته امکان خرید مستقیم این توکن برای کاربران ایرانی وجود ندارد. ابتدا باید حساب خود را با دلار یا تتر بارگذاری کنید تا بتوانید این ارز را بخرید.

صرافی هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند:

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال CTSI در هر یک از این صرافی ها متفاوت است. البته این نکته مهم را فراموش نکنید: اگر کاربر ایرانی هستید و صرافی هدف ایران را تحریم کرده است، احتمال بلوکه شدن دارایی های شما زیاد است. بازدید از پلتفرم های داخلی و خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود را با ریال فراموش نکنید. والکس این فرصت را در بستر معاملاتی خود برای شما فراهم کرده است.

کیف پول های رمزنگاری شده CTSI

پس از خرید کارتزی، باید به دنبال یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب برای ذخیره آن باشید. کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد. اما باید کیف پولی را انتخاب کنید که امنیت بیشتری داشته باشد و کارایی آسان تری برای ذخیره و مبادله دارایی های شما داشته باشد. در ادامه، کیف پول‌های ارز دیجیتال CTSI را ارائه می‌کنیم:

تجارت ارز دیجیتال CTSI

به کیف پول اعتماد کنید

یکی از کیف پول های نرم افزاری که از ارز دیجیتال CTSI پشتیبانی می کند، کیف پول معروف و محبوب Trust Wallet است. این کیف پول توسط سیستم عامل های اندروید و IOS پشتیبانی می شود و استفاده از آن آسان است. علاوه بر این، در میان کیف پول های نرم افزاری، امنیت نسبتا خوبی را برای کاربران خود ایجاد می کند.

یک دوست امن

کیف پول دیگری که می توانید برای خرید، فروش و ذخیره ارز دیجیتال CTSI استفاده کنید، کیف پول SafePal است. Safe Paul یکی از پنج کیف پول دیجیتال برتر در بازار ارز دیجیتال است و به راحتی در سیستم عامل های تلفن همراه قابل دسترسی است. رابط کاربری این کیف پول مناسب است و انتخاب خوبی برای ذخیره ارز دیجیتال کارتزی خواهد بود.

کیف پول اتمی

کیف پول نرم افزاری Atomic (Atomic) که در دو نسخه موبایل و دسکتاپ موجود است نیز یکی از کیف پول های مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال CTSI می باشد. امنیت بالا و سهولت استفاده از ویژگی های متمایز این کیف پول است.

    کیف پول اتمی برای ارز CTSI

ارز دیجیتال منحصر به فرد Kartzi و شبکه ارائه دهنده آن

توکن CTSI چیست و در چه شبکه ای ارائه می شود؟ سعی کردیم به این سوال پاسخ کامل بدهیم. ارز دیجیتال CTSI و شبکه ارائه دهندگان آن مسیری خلاقانه، هوشمندانه و جدید را در بازار ارزهای رمزپایه آغاز کرده اند و تاکنون توانسته اند موفقیت قابل قبولی را در این زمینه کسب کنند. Kartzi به عنوان یک پلتفرم سطح دوم سعی می کند راه حل مناسبی برای چالش های موجود در بلاک چین بیابد و این کار را با کار بر روی سطح بیرونی بلاک چین انجام می دهد.