منو سایت

ارز دیجیتال توییتر در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز دیجیتال توییتر در راه است

ارز دیجیتال توییتر به زودی راه اندازی می شود

شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه توییتر می خواهد ارز دیجیتال توییتر به نام «تویتر کوین» را معرفی کند تا برای پرداخت ها و انعام در این پلتفرم استفاده شود.

برخی به گزارش‌های اولیه از منابعی مانند نیما اوجی، یک حساب کاربری ایرانی که به برخی از منابع خبری در توییتر دسترسی دارد، استناد کردند.

در 4 دسامبر، او یک اسکرین شات از آنچه که به نظر می‌رسد نمونه اولیه رابط کاربری توییتر است، منتشر کرد که گزینه «سکه‌ها» را به همراه تصویری از یک سکه نشان‌دهنده توییتر نشان می‌دهد.

توییتر روی یک ارز دیجیتال کار می کند.

— نیما اوجی – 3 دسامبر 2022

دیگران به توییت‌هایی از محقق فناوری جین مانچون ونگ اشاره کردند که ادعا می‌کرد از نسخه خاصی از برنامه وب توییتر کد استخراج کرده است تا اطلاعاتی شبیه به نیما اوجی پیدا کند، اگرچه خود پست و حساب ونگ از آن زمان به دلایل نامعلومی حذف شده‌اند. .

همچنین انبوهی از پست‌ها تحت هشتگ سکه در توییتر منتشر شد که بسیاری از مردم هیجان‌زده شدند، اما در نهایت تعجب نکردند که اکنون که ایلان ماسک در راس آن قرار دارد، پلتفرم رسانه اجتماعی می‌تواند روی روش‌های پرداخت جدید و یکپارچه‌سازی سیستم کار کند.

سر و صدای زیادی در مورد ارز دیجیتال توییتر وجود دارد و روند رو به رشدی دارد. بدون شک توییتر سخت در حال کار روی یکپارچه سازی سیستم پرداخت فیات و کریپتو است و بدون شک استفاده از رمزنگاری بهترین گزینه برای پرداخت در توییتر است.

فندک چوبی P – 5 دسامبر 2022

اعضای جامعه پرشور Dogecoin در توییتر و Reddit نیز سعی کردند نقاط را به هم متصل کنند، با توجه به علاقه طولانی مدت ایلان ماسک به میم سکه، برخی هنوز امیدوارند که ارز دیجیتال توییتر در واقع Dogecoin باشد.

توییتر کوین اساساً یک اسم رمز است که نام دوج کوین را نگوییم.

پایتا دوج – 5 دسامبر 2022

در مورد موضوعی مشابه، ایلان ماسک در 4 دسامبر در توییتر به 2.1 میلیون شنونده پیشنهاد کرد که همچنان علاقه مند به ادغام فضای ارزهای دیجیتال با توییتر است. در حال حاضر، توییتر به تدریج ادغام های پرداخت خود را در چند سال گذشته گسترش داده است و در حال حاضر از فیات به عنوان یک روش میزبانی شده همراه با بیت کوین و اتریوم که در سپتامبر 2021 ادغام شدند، پشتیبانی می کند.

از زمان تصاحب ۴۴ میلیارد دلاری در اکتبر، ماسک بر مجموعه‌ای از تغییرات در توییتر نظارت داشته است، به ویژه در مورد سیاست سانسور، افشای داده‌ها و فعالیت ربات‌ها.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)