منو سایت

ارز دیجیتال بانک اینو (BONK) چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز دیجیتال بانک اینو (BONK) چیست؟

معرفی این میم بانک سکه

تقریباً تا زمانی که جامعه ارزهای دیجیتال وجود داشته است، ممکوین ها بخشی از فرهنگ رمزنگاری بوده اند، اما در سال های 2020 و 2021، رشد نجومی آنها به سطح جدیدی رسید. کار به جایی رسیده است که دو میم کوین، دوج کوین و شیبا اینو، به 10 ارز دیجیتال برتر بازار از نظر ارزش بازار تبدیل شده اند. بازار نزولی سال 2022 به شدت بر اکثر ممکوین های موجود در بازار تأثیر گذاشته است، اما دوج کوین و شیبا همچنان جزو سکه های برتر هستند. با این حال، یک عضو جدید در جامعه memecoin وجود دارد. یک میم سکه ایجاد شده توسط شبکه Rus Solana. رمزارز مورد بحث Bonk Inu نام دارد، بنابراین بیایید نگاهی دقیق‌تر به آنچه در واقع انجام می‌دهد بیاندازیم.

بانک اینو (BONK) چیست؟

طبق اعلام رسمی پروژه، BONK اولین سکه میم با تم سگ در شبکه Solana است که با قیمت “برای مردم، توسط مردم” عرضه شد.

در کاغذ سفید پروژه آمده است:

مشارکت کنندگان BONK از تکنیک سمی Alameda خسته شده بودند و می خواستند یک سکه میم سرگرم کننده ایجاد کنند که در آن همه شانس عادلانه ای داشته باشند.

50 درصد از کل عرضه ارزهای دیجیتال به جامعه سولانا داده شد، در حالی که هدف اصلی تیم پشت آن بازگرداندن نقدینگی به صرافی های غیرمتمرکز ساخته شده در سولانا است. در واقع، این تقریباً تمام چیزی است که سند می گوید، غیر از نحوه توزیع توکن.

توزیع توکن بانک اینو

همانطور که در بالا ذکر شد، 50 درصد از عرضه توکن به جامعه سولانا داده شد که به شرح زیر تقسیم می شود:

20 درصد آن به مجموعه NFT سولانا (297 هزار NFT انفرادی) اختصاص یافت.

15٪ برای معامله گران اولیه

10٪ برای مجموعه داران و هنرمندان Solana

5٪ برای توسعه دهندگان Solana

عرضه کل 100 تریلیون توکن BONK تعیین شده است. نمودار دایره ای ارائه شده به شرح زیر است:

نحوه توزیع Bonk inu Token

نحوه توزیع توکن بانک Inu (Bonk inu)

سوزاندن توکن عظیم بانک Ino (BONK) باعث افزایش قیمت شده است

طی چند روز گذشته، تیم پشتیبانی Bank Inno (BONK) تعداد قابل توجهی توکن را سوزاند و ویژگی‌های خاصی را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد خودشان توکن‌ها را رایت کنند. به عنوان مثال، در 4 دسامبر تیم اعلام کرد که تخصیصی که قرار بود به پروژه DeGods NFT برود، سوخت و شاهد حذف 500 میلیارد توکن بانک Ino (BONK) برای همیشه از بازار بودیم. این امر باعث رشد سریع قیمت بانک اینو (BONK) شد که در یک روز بیش از 100 درصد افزایش یافت. به طور کلی، از زمان عرضه، این ارز دیجیتال در هفته گذشته بیش از 3000 درصد افزایش یافته است.

دلیل دیگر این واقعیت این است که ارائه دهندگان نقدینگی در صرافی های غیرمتمرکز محبوب مانند Orca در زمان نگارش مقاله با رشد بازدهی 1000 درصدی کار می کنند. جفت معاملاتی BONK/SOL نیز شاهد حجم عظیمی در 24 ساعت حدود 20 میلیون دلار بود. این تیم، مانند بسیاری از پروژه های memecoin، ناشناس باقی می ماند. خود وب سایت هیچ اطلاعاتی جز یک صفحه و پیوندهای دیگر به منابع مرتبط با BONK ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)