منو سایت

ارزینژا تحلیل پیوندهای زنجیره ای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینژا تحلیل پیوندهای زنجیره ای

لینک بررسی ارزهای دیجیتال

بر اساس داده‌های Token Terminal (Token Terminal)، شبکه غیرمتمرکز Oracle Chainlink (LINK) در صدر فهرست برنامه‌های کاربردی از نظر توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در 180 روز گذشته بوده است.

بر اساس اطلاعات موجود در این پلتفرم، توسعه دهندگان فعال China Link در توسعه نرم افزارهای غیرمتمرکز امتیاز 61.4 را دریافت کردند و از شرکت هایی مانند Osmo (OSMO) و UniSwap (UNI) پیشی گرفتند.

ارزینژا تحلیل پیوندهای زنجیره ای

لینک چین بدون شک سزاوار این شاهکار بود. زیرا در این مدت مشارکت ها و ادغام های زیادی را نشان داده است. اگرچه می توان این را یک عملکرد چشمگیر در نظر گرفت، اما بر قیمت LINK تأثیری نداشت. این عدم تاثیر را می توان به سقوط بازار نیز نسبت داد. طبق داده‌های CoinMarketCap، در 90 روز گذشته، لینک 28.08 درصد کاهش یافته است. همچنین، لینک نتوانست روند خود را معکوس کند زیرا قیمت 4.32 درصد کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل و بررسی پیوند چین

نمودار چهار ساعته نشان می دهد که خرس ها کنترل LINK را از دست داده اند. همانطور که توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان داده شده است، LINK در قلمروی بیش از حد فروش بود. از آنجایی که این شاخص حدود 20.99 بود، می توان نتیجه گرفت که روند سرعت و شتاب خود را از دست داده است.

به دلیل نوسانات، LINK علائم غیر قابل پیش بینی قوی را نشان داد. همانطور که Bollinger Bands (BB) منطقه کم نوسان را در 27 دسامبر ترک کرد. در زمان انتشار مقاله، قیمت چین لینک به سمت نوار پایین حرکت می کرد. این از تاریخ ذکر شده در بالا ادامه می یابد و شرایط فروش بیش از حد نشان داده شده توسط RSI را تأیید می کند.

با توجه به واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD)، لینک چین به جای افزایش برای افزایش، به نقاط ورودی بالقوه نزدیک می شود. این به دلیل باقی ماندن میانگین فروش (نارنجی) و خرید (آبی) زیر هیستوگرام است. این نشان دهنده یک حرکت نزولی است در حالی که از شفافیت در مورد محرک های خرید جلوگیری می کند. در همین حال، LlNK ممکن است به کاهش سرعت خود ادامه دهد.

ارزینژا تحلیل پیوندهای زنجیره ای

بر اساس داده‌های روی زنجیره، Chainlink تأثیر خود را بر قراردادهای هوشمند کنترل می‌کند. داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که عرضه قراردادهای هوشمند LINK پس از افت در ژوئن 2022 دوباره افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، عرضه 57.04 درصد بود. این بدان معناست که کاربران ترجیح می دهند به جای اینکه منتظر فرصت خرید مناسب باشند، از LINK در فعالیت های شرط بندی استفاده کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.