منو سایت

ارزینژا تحلیل قیمت لونا کلاسیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینژا تحلیل قیمت لونا کلاسیک

تجزیه و تحلیل قیمت کلاسیک لونا کلاسیک

پس از فروپاشی صرافی FTX و شرکت های وابسته به آن، فشار برای فروش لونا کلاسیک بی وقفه ادامه دارد. با واکنش سرمایه گذاران به آشفتگی خونین ناشی از مشکلات بی پایان در یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به زیر مرز 1 تریلیون دلار سقوط کرد.

وضعیت برای لونا کلاسیک نیز مشابه است و در هفته گذشته 28 درصد کاهش یافته است. در 24 ساعت گذشته، لونا کلاسیک 6.7 درصد دیگر از ارزش خود را از دست داده و به 0.0001820 دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است.

با وجود ابهام زیاد در فضای کریپتو، بهبود فوری قیمت بسیار بعید است. با این حال، کارشناسان انتظار دارند که بازار نزولی به زودی پایان یابد و راه را برای یک بازگشت عمومی هموار کند.

صرافی FTX در میان نگرانی های هک، وجوه را به کیف پول های سرد منتقل می کند

صرافی FTX روز شنبه از طریق تلگرام اعلام کرد که پس از مشاهده جریان‌های مرموز، هک شده‌اند. در گروه تلگرام به کاربران توصیه شد تمامی برنامه های FTX را حذف کرده و وارد سایت صرافی نشوند.

600 میلیون دلار شایعه دزدیده شدن از صرافی FTX پس از اعلام ورشکستگی این شرکت در فصل 11 در روز جمعه منتشر شد.

در همین حال، مقاله دیگری از CoinDesk گزارش می دهد که مقامات صرافی تصمیم گرفتند چند ساعت پس از شروع برداشت های مرموز از حساب های FTX، وجوه را به عنوان یک اقدام ایمنی “کاهش آسیب” به کیف پول های سرد منتقل کنند.

سرنوشت FTX اکنون در دستان بازرسان است که مصمم هستند آنچه را که باعث شکست این مبادله شده را کشف کنند. رهبران صنعت مانند چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس و چارلز هاسکینسون از کاردانو می گویند که بحران FTX بر صنعت کریپتو تأثیر منفی خواهد گذاشت.

قیمت لونا کلاسیک از پشتیبانی 0.0001640 دلاری بازگشت. یک عقب نشینی سریع وجود داشت، اما به محض اینکه لونا کلاسیک متحرک نمایی 50 روزه (قرمز) را در 0.0011949 دلار لمس کرد، شتاب از دست رفت. با توجه به شرایط بازار که از قبل به شدت تبلیغات شده بود، کاهش لونا کلاسیک به طور غیرقابل کنترلی تا 0.0001820 دلار ادامه یافت.

نمودار قیمت 2 ساعته لونا کلاسیک

نمودار قیمت 2 ساعته لونا کلاسیک

اگر قمری کلاسیک الگوی مثلث متقارن را تأیید کند، کاهش 26 درصدی ممکن است به دنبال داشته باشد. این الگو تا زمانی که شکست در بالا یا پایین را تأیید کند خنثی است. همانطور که از نقطه نظر شاخص MACD مشاهده می شود، یک اصلاح بسیار محتمل است. قیمت لونا کلاسیک هنوز با نشانه‌هایی از سیگنال فروش تایید می‌شود که میانگین متحرک نمایی 12 روزه (به رنگ آبی) از میانگین متحرک نمایی 26 روزه (قرمز) عبور کند.

سرمایه‌گذاران احتمالاً قبل از ورود به لونا کلاسیک منتظر قیمت پایین‌تری خواهند بود تا از افزایش قیمت این ارز دیجیتال به 1 دلار پس از فروکش کردن بحران فعلی بازار استفاده کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط میانه به چشم انداز نزولی برای Luna Classic اضافه می کند اگر به منطقه فروش بیش از حد (زیر 30.00) حرکت کند. برعکس، لونا کلاسیک می‌تواند از حمایت خط روند صعودی محافظت کند و از شکست مثلثی 26% تا 0.0001345 جلوگیری کند و متعاقباً بر شکست معادل بالای مثلث پافشاری کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.