منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ وضعیت کاردانو را بررسی کنید

ارزینجا مگ وضعیت کاردانو را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ وضعیت کاردانو را بررسی کنید

پس از رالی 16 روزه در بازار، کاردانو با جدی ترین سطح مقاومت در نمودار خود مواجه شد. این مقاومت، با عدم حمایت، می تواند نقطه عطفی برای ADA باشد.
علیرغم شکستن میانگین متحرک 50 روزه، که مدت‌ها به عنوان مقاومت برای کاردانو عمل می‌کرد، این دارایی با مقاومت دیگری روبرو شد، یعنی خط روند تشکیل شده در سپتامبر.
در زمان نگارش این مقاله، مقاومت در 0.43 دلار باقی مانده است، در حالی که ADA در 0.43 دلار معامله می شود.

تحلیل کاردانو

علیرغم افزایش یک روزه حجم در 5 نوامبر، معامله گران به آرامی حمایت از ارز دیجیتال را کاهش می دهند زیرا شاخص نمایه حجم روند نزولی را نشان می دهد که احتمالاً منجر به عقب نشینی از سطح قیمت فعلی می شود.
در مقایسه با سایر دارایی های دیجیتال، کاردانو وارد کانال ثابتی نشده است که بعداً مبنایی برای بهبود باشد. در عوض، خرس‌ها به‌طور مداوم ADA را کاهش داده‌اند و حتی افزایش ۲۴ درصدی قیمتی که اخیراً مشاهده شده در مقایسه با زیان‌هایی که سرمایه‌گذاران کاردانو از سپتامبر ۲۰۲۱ مشاهده کرده‌اند، کمرنگ‌تر است.

متأسفانه، تمام موفقیت هایی که ADA در توسعه به دست آورده است به بازار منتقل نشده است. کاردانو یکی از کم سودترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده های مربوطه، در ماه اکتبر، بازده ADA به زیر آستانه بحرانی 15 درصد کاهش یافت. محتمل ترین دلیل برای عدم محبوبیت ADA در بازار، ناتوانی آن در به دست آوردن شتاب در زمان مناسب است، زیرا این ارز دیجیتال در توسعه خود موفق بود در حالی که بازار در حال نزول بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.