منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال وضعیت بازار ارز دیجیتال قیمت بیت کوین

ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال وضعیت بازار ارز دیجیتال قیمت بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال وضعیت بازار ارز دیجیتال قیمت بیت کوین

علیرغم بهبودی جزئی که در بازار ارزهای دیجیتال فقط یک روز پیش مشاهده شد، اکثر دارایی های دیجیتال در قرمز باقی می مانند. بیت کوین 14 درصد از ارزش خود را در یک هفته معامله از دست داد، اما این عددی نیست که معامله گران باتجربه ارزهای دیجیتال از آن ترس داشته باشند. کاردانو با بیت کوین (ADA/BTC) به قدرت می رسد اقدام قیمت یکی از برجسته ترین دارایی های بازار در برابر بیت کوین طی چند هفته و حتی ماه های گذشته به طور فزاینده ای موفقیت آمیز بوده است. دلیل اصلی هارد فورک آینده Vasil و آینده مشکوک اتریوم است که مکانیسم اثبات کار را برای همیشه خاموش کرد.

کاردانو

از منظر فنی، کاردانو نیز عملکرد قیمتی استثنایی از خود نشان می دهد و در هفت روز گذشته بیش از 8 درصد ارزش خود را افزایش داده است. در زمان پرس، برای سومین بار در این ماه مرز بالایی مثلث صعودی را شکست. این توسعه گام مهمی در جهت معکوس کردن روند در ADA است. این ارز رمزنگاری شده بیش از 60 درصد از ارزش خود را از زمان ATH از دست داده است و فرصتی برای بهبودی نداشته است، به خصوص با شرایط بازاری که در چند ماه گذشته در آن زندگی می کنیم. کاردانو همچنین علیرغم تقویت آن در برابر گروهی از ارزهای خارجی، نه تنها نسبت به بیت کوین سود داشت، بلکه عملکردی بهتر از میانگین در برابر دلار آمریکا نیز داشت.

بیت کوین انتظار کاهش سیاست پولی دارد علیرغم کاهش در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین همچنان در چرخه های اصلاحی به دنبال افزایش نرخ دیگری که در جلسه 21 سپتامبر FOMC آغاز شد، می گذرد. متأسفانه، تورم غیرقابل کنترل به ما نشان می‌دهد که با وجود شرایط بحرانی بازار سهام که حرکت دارایی‌های دیجیتال را به شکلی که ما می‌شناسیم، دیکته می‌کند، تنظیم‌کننده همچنان در حال افزایش نرخ اولیه کشور است. در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 18900 دلار معامله می شود و همچنان در پایین ترین سطح خود در سال جاری قرار دارد. با این حال، شکست دیگری اولین ارز دیجیتال را به سطح پشتیبانی بعدی 16000 دلار نزدیک می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)