منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تجزیه و تحلیل بیت کوین

ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تجزیه و تحلیل بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تجزیه و تحلیل بیت کوین

در حالی که بیت کوین (BTC) در بحبوحه یک دوره نزولی در بازار ارزهای دیجیتال و مسائل کلان اقتصادی در تلاش برای حفظ بالای سطح 20000 دلار است، کارشناسان ارزهای دیجیتال در حال تجزیه و تحلیل اقدام اخیر قیمت آن برای تعیین حرکات آتی هستند.

پلتفرم مشاوره ارزهای دیجیتال Eight Global در تاریخ 3 اکتبر توییت کرد که بر اساس یکی از این تحلیل‌ها، بیت کوین زمانی که از محدوده مقاومت 20100 تا 20340 دلار عبور کند می‌تواند انتظار حرکت صعودی داشته باشد.

بیت کوین

پلتفرم مشورتی همچنین خاطرنشان کرد:

با نگاهی به عملکرد کلی قیمت بیت کوین، می بینیم که مدت زیادی است که در حال تثبیت بوده ایم.

بر اساس نمودار منتشر شده توسط Eight Global، حمایت را می توان “در منطقه سبز” در حدود 18565 تا 18800 دلار یافت.

یکی دیگر از روند بیت کوین

در همین حال، عرضه بیت‌کوین در صرافی‌ها به پایین‌ترین حد در چهار سال گذشته رسید که نشان می‌دهد بیشتر فعالان بازار تمایل به خرید این ارز دیجیتال دارند تا فروش آن. در همین حال، تحلیلگران به رفتار بیت کوین در بازارهای نزولی گذشته در ماه اکتبر نگاه می کنند و خاطرنشان می کنند که دارایی دیجیتال پیشرو در این دوره ها عملکرد ضعیفی داشته است.

نکته مثبت تر، قدرت استخراج بیت کوین اخیراً به بالاترین حد خود یعنی 240.208 میلیون TH/s رسیده است، زیرا ماینرهای اولین ارز دیجیتال تحت تأثیر مسائل اقتصادی نامطلوب قرار نگرفته اند.

حجم معاملات بیت کوین نیز در 1 اکتبر به بالاترین سطح سه ماهه – بالاترین سطح از اواسط ژوئن – به 42.68 میلیارد دلار رسید، زیرا سرمایه گذاران فیات را در مقادیر بی سابقه ای کاهش دادند و به سمت بیت کوین و دومین ارز دیجیتال، اتریوم رفتند.

تحلیل قیمت

در حال حاضر بیت کوین با قیمت 20048 دلار معامله می شود که 4.53 درصد در روز افزایش یافته است – که همزمان با افزایش 3.61 درصدی ارزش بازار جهانی این ارز دیجیتال است. با این حال، قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته همچنان 0.75 درصد کاهش یافته است.

بیت کوین

در همین حال، بر اساس داده های CoinMarketCap، ارزش بازار بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس این شاخص در زمان انتشار 384.29 میلیارد دلار بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.