منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل چنین بیت کوینی

ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل چنین بیت کوینی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل چنین بیت کوینی

معامله گران بیت کوین [BTC] کسانی که از نزدیک روند قیمت آن را دنبال می کنند، به خصوص در چند روز گذشته، ممکن است متوجه کاهش فشار فروش شده باشند. آیا این می تواند نشانه ای از روند صعودی باشد؟

گلس‌نود اخیرا گزارش داد که اندیکاتور «خستگی فروشنده» بیت‌کوین از سال 2018 به پایین‌ترین حد خود رسیده است. طبق این پست، با کاهش نوسانات، این اندیکاتور در حال آزمایش مجدد محدوده پایین‌تر خود است.

آیا گاوهای بیت کوین سود خواهند برد؟

سوزاندن فروشنده می تواند به این معنی باشد که روند بیت کوین می تواند به نفع گاوها تغییر کند. با این حال، آیا این نتیجه با ویژگی های موجود در مدار مطابقت دارد؟ خوب، از اواخر اکتبر، جریان مبادلات بیت کوین از روز چهارشنبه به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

بیت کوین بخرید

سرعت برداشت بیت کوین نیز به ویژه از ابتدای نوامبر کاهش یافته است. این وضعیت خواب نسبی بازار همراه با کاهش نوسانات را تایید می کند. این مشاهدات کاهش فشار فروش ورودی و همچنین فشار خرید را برجسته می کند.

نتیجه مشابهی در بازار مشتقه مشاهده می شود. نرخ‌های آتی بیت‌کوین با تامین مالی ثابت با حرکت‌های کوچک‌تر در یک منطقه باریک‌تر نوسان می‌کنند. به نظر می رسد این مورد تایید کننده کاهش تقاضا در بازار مشتقه باشد.

قیمت بیت کوین

با وجود کاهش مشاهده شده، بیت کوین [BTC] این شرکت توانسته است سطح قابل توجهی از فعالیت های معاملاتی خود را در 3 روز گذشته حفظ کند. با این حال، فعالیت های تجاری ضربه خورد، همانطور که با کاهش در حمل و نقل و آدرس های دریافت نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

تعداد آدرس‌های ورودی از آدرس‌های خروجی بیشتر بود و در نتیجه در اواسط هفته یک جریان خالص آدرس‌ها به وجود آمد. این ممکن است توضیح دهد که چرا خرس ها به گاو نر اجازه داده اند در 24 ساعت گذشته تسلط داشته باشند.

آنچه سرمایه گذاران باید برای آن آماده شوند

اگر فرسودگی فروشنده دقیق باشد، گاوها ممکن است حداقل برای مدتی بالای 20000 دلار نگه دارند. اگر فشار صعودی قابل توجهی در آخر هفته وجود داشته باشد، می توانیم حتی بیشتر از این را ببینیم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)