منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا تحلیل ارز شبا بررسی اجمالی شیبا اینو شیب

ارزینجا تحلیل ارز شبا بررسی اجمالی شیبا اینو شیب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا تحلیل ارز شبا بررسی اجمالی شیبا اینو شیب

تجزیه و تحلیل ارز دیجیتال شیبا

بیش از یک سال است که قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو به بالاترین حد خود رسیده است و با این حال نهنگ‌های این توکن از عملکرد نزولی این ارز نگران نیستند.

شواهد وفاداری تزلزل ناپذیر این نهنگ ها بار دیگر نشان داده شد زیرا یکی از بزرگ ترین نهنگ ها در ارز دیجیتال Sheba 2.8 تریلیون توکن خرید. بر اساس ارزش فعلی شیبا، بر اساس مرورگر Atlasscan، مبلغ خرید بیش از 26.12 میلیارد دلار است.

شایان ذکر است که این نهنگ خاص برای گرفتن این مقدار شیبا شناخته شده است. با نگاهی دقیق تر به کیف پول مشخص شد که این نهنگ بین 9 تا 10 نوامبر حدود 2.3 میلیون دلار ارز دیجیتال شیبا جمع آوری کرده است. پس از این عملیات شیبا نشان داد که او همچنان در وضعیت بدی قرار دارد. این به این دلیل است که این میم کوین در 24 ساعت گذشته تنها توانست 1.57 درصد افزایش را ثبت کند.

بر اساس نمودار روزانه، MACD نشان داد که شیبا پتانسیل بازیابی قدرت صعودی پایدار را دارد. این به دلیل موقعیت نزدیک به میانگین متحرک نمایی 12-26 (EMA) بالای هیستوگرام است. با این حال، نقاط قوت فروشندگان (نارنجی) و خریداران (آبی) کمتر از حد متوسط ​​بود.

نمودار قیمت یک روزه شیبا

نمودار قیمت یک روزه شیبا

نمودار بالا نشان می دهد که هر دو در حال حرکت به سمت قلمرو مثبت هستند. از این رو، فرصتی برای برگشت به سمت صعودی وجود داشت، به خصوص که قدرت خرید کمی بالاتر از فروشندگان بود.

نشانگر (OBV) نزدیکی منطقه صعودی را نشان می دهد. بنابراین، مشاهده افزایش قیمت می تواند به معنای فشار خرید قوی باشد.

تجزیه و تحلیل زنجیره ای (مانند)

بر اساس چنین تحلیلی، ارز دیجیتال شیبا با توجه به شاخص ورود به بورس خود، افت شدیدی را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های وب‌سایت Sentiment، ورودی‌ها به بورس در ابتدا به ۲۲۳ میلیارد در ۸ دسامبر افزایش یافت و اکنون به ۲۵.۱۶ میلیارد کاهش یافته است.

توضیح این کاهش این بود که سرمایه گذاران شیبا با کاهش ارزش ارز توکن های بیشتری خریدند. بنابراین، این نشان دهنده فشار فروش کمتر است. از سوی دیگر میزان ارز برداشت شده از بورس به 17.74 میلیارد کاهش یافت. از آنجایی که قیمت کاهش یافته است، می توان نتیجه گرفت که فشار خرید نیز استثنایی نبوده است. بنابراین، روند محتمل ارز رمزنگاری شده شبا باقی ماندن در محدوده 0.000009 دلار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.