منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزهای دیجیتال ارزینژا و فروپاشی نظام پولی جهان در سال 2023

ارزهای دیجیتال ارزینژا و فروپاشی نظام پولی جهان در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزهای دیجیتال ارزینژا و فروپاشی نظام پولی جهان در سال 2023

رئیس جمهور سابق روسیه: گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال و فروپاشی سیستم پولی جهان در سال 2023.

دیمیتری مدودف، سیاستمدار روسی که از سال 2008 تا 2012 به عنوان رئیس جمهور این کشور خدمت کرد، معتقد است که سقوط صندوق بین المللی پول (IMF) و بانک جهانی ممکن است در سال 2023 رخ دهد. او معتقد است که چنین رویدادی می تواند قدرت یورو و دلار را کاهش دهد و استفاده از ارزهای دیجیتال را تشویق کند. بنیانگذار ترون جاستین سان با مدودف موافق است. او همچنین اظهار داشت که پذیرش کریپتو در چین به تدریج در حال افزایش است و روزهای خوبی برای ارزهای دیجیتال در پیش است.

پیش بینی مدودف برای ارزهای دیجیتال

بسیاری از افراد برجسته و شخصیت های سیاسی از نزدیک شدن به پایان سال 2022 به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن پیش بینی های خود در مورد آنچه در سال آینده انتظار می رود استفاده کرده اند. آخرین نفر دیمیتری مدودف، رئیس جمهور سابق روسیه و نخست وزیر سابق بزرگترین کشور جهان بود. او معتقد است که سیستم برتون وودز (یک قرارداد پولی بین‌المللی که نرخ‌های ارز را استاندارد می‌کند) ممکن است سقوط کند و منجر به فروپاشی موسسات مالی پیشرو مانند صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی شود. در نتیجه، دو ارز فیات پیشرو در جهان، یورو و دلار، ممکن است تسلط خود را به عنوان ارزهای ذخیره جهانی از دست بدهند و منجر به پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال شود.

سیستم مدیریت پولی برتون وودز سقوط خواهد کرد و منجر به فروپاشی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواهد شد. گردش یورو و دلار به عنوان ارزهای ذخیره جهانی متوقف خواهند شد. در عوض، استفاده از ارزهای دیجیتال گسترش خواهد یافت.

دیمیتری مدودف – 26 دسامبر 2022

جاستین سان، بنیانگذار ترون، پیش بینی این سیاستمدار را تایید کرد و افزود که کریپتو پتانسیل تغییر ارز ذخیره جهان را دارد. چینی‌ها در توئیت بعدی معتقدند پذیرش رمزارز در کشورش در حال افزایش است، در حالی که بازگشایی مرزها پس از موج کووید-19 و قدرت اقتصاد نشانه‌های مثبتی برای آینده سیستم پولی این کشور است. فهرست پیش‌بینی‌های مدودف شامل سناریوهای احتمالی عجیبی مانند پیوستن بریتانیا به اتحادیه اروپا (EU)، تشکیل رایش چهارم و جنگ‌های متوالی بین فرانسه و رایش چهارم است.

این سیاستمدار 57 ساله همچنین گفت که می توان بزرگترین بازارهای سهام و فعالیت های اقتصادی عمده را از ایالات متحده و اروپا به آسیا منتقل کرد. او همچنین معتقد بود که ممکن است یک جنگ داخلی در ایالات متحده آغاز شود و پس از آن تگزاس و مکزیک در یک ایالت متحد شوند. وی به این نتیجه رسید که پس از پایان درگیری نظامی، ایلان ماسک می تواند در بسیاری از ایالت ها در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود. مدیر عامل تسلا به سرعت به این فرضیات پاسخ داد و گفت که این پیش بینی ها کاملا پوچ است. او همچنین مدعی است که مدودف از پیشرفت های هوش مصنوعی و انرژی پایدار کاملا بی اطلاع است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.