منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزنده بازار خرید و فروش نام کاربری تلگرام راه اندازی شد

ارزنده بازار خرید و فروش نام کاربری تلگرام راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزنده بازار خرید و فروش نام کاربری تلگرام راه اندازی شد

بازار نام کاربری سفارشی تلگرام خبرساز شد و پیاده سازی شد!

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام بازار جدیدی ایجاد کرده است، پلتفرم پیام‌رسان اجتماعی اعلام کرده است که آماده راه‌اندازی بازار خود برای حراج نام‌های کاربری منحصربه‌فرد تلگرام برای پلتفرم اجتماعی است، ایده‌ای که برای اولین بار در ماه آگوست مطرح شد.

این شرکت طی اطلاعیه ای رسمی در کانال تلگرام خود اعلام کرد که مرحله توسعه بازار در حال پایان است. این بازار بر اساس بلاک چین اختصاصی خود به نام شبکه باز تن (TON) است. این بازار داغ در حال حاضر فعال است و مشتریان زیادی از سراسر دنیا دارد.

این ایده اولین بار توسط پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام در اواخر آگوست سال جاری ارائه شد، زمانی که او بازاری را پیشنهاد کرد که می توانست از «قراردادهای هوشمند NFT مانند» برای حراج نام های کاربری بسیار محبوب استفاده کند. دوروف این پیشنهاد را پس از حراج “موفق” نام دامنه توسط شبکه باز (TON) ارائه کرد، یک بلاک چین لایه 1 که در ابتدا توسط تیم تلگرام طراحی شده بود.

نام کاربری @iran

نام کاربری @iran

دوروف در آن زمان گفت که یک بازار جدید که در آن دارندگان نام کاربری می توانند آنها را در تراکنش های ایمن به اشخاص ذینفع منتقل کنند، با مالکیت ایمن بر روی بلاک چین از طریق قراردادهای هوشمند NFT، می تواند به یک سرویس تبدیل درخواستی Web3 تبدیل شود. وی افزود: سایر عناصر اکوسیستم تلگرام از جمله کانال ها، استیکرها یا شکلک ها نیز می توانند بعداً بخشی از این بازار شوند.

تلگرام جستجوی خود را برای اینترنت وب 3 و ارزهای دیجیتال به امید راه اندازی یک پلتفرم پرداخت دیجیتال برای تلگرام آغاز کرد. با این حال، مانند بسیاری از پلتفرم‌های دیگر در دوره عرضه اولیه سکه (ICO)، تلگرام نیز به دلیل فروش ثبت‌نشده شکست خورد.

پس از شکست در نبرد حقوقی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در سال 2020، دوروف از پروژه کناره‌گیری کرد و بر تلگرام تمرکز کرد. توسعه دهندگان منبع باز از آن زمان پروژه را تحت نام شبکه باز احیا کردند.

شبکه منبع باز (TON) چیست؟

اکوسیستم TON شامل بسیاری از خدمات از گزینه های کیف پول موبایل گرفته تا برنامه های استخراج است. تعداد زیادی از استخرها و بازارهای NFT در شبکه TON فعالیت می کنند. Ton Bridge تبادل دارایی ها بین اتریوم و شبکه تون را امکان پذیر می کند.

فروش نام کاربری @iran حدود 4 میلیارد تومان

نام کاربری @iran

نام کاربری @iran

به گزارش تیم ارزینجا، نام کاربری تلگرام @iran در تاریخ 28 آبان (28 آبان) با قیمت 68000 واحد سکه تون به فروش رسید. به گزارش وب سایت «tonapi.io»، همان شخصی که نام های کاربری دیگری مانند @news و @game را خریداری کرده، مالک @iran است. با این حال، در حال حاضر هیچ حساب، کانال یا گروه تلگرامی از نام کاربری @iran استفاده نمی کند و احتمالاً این خرید به منظور سرمایه گذاری انجام شده است.

5.5 – (1 امتیاز)