منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزنج مگ خرید و فروش ارزهای الکترونیک ارزنجا

ارزنج مگ خرید و فروش ارزهای الکترونیک ارزنجا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزنج مگ خرید و فروش ارزهای الکترونیک ارزنجا

ارزهای الکترونیکی چیست؟

وب مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که در روسیه آغاز شد اما اکنون در سراسر جهان گسترش یافته است. این سیستم پرداخت در سال 1998 راه اندازی شد. بحران مالی در اواخر دهه 1990 دلیل ایجاد سیستم پرداخت بود. انتقال پول به دلار فعال شد.

پس از چندین دهه، این سیستم تکامل یافت. در حال حاضر این سیستم فرصت های گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بنابراین، به عنوان یک روش پرداخت، پرداخت و گزینه پرداخت عمل می کند و مجموعه ای از ویژگی های متمایز را برای مشاغل فراهم می کند. همچنین محبوب ترین استفاده از وب مانی به عنوان کیف پول الکترونیکی است. هر طرفی که کیف پول دارد یک بانک یا موسسه مالی ضامن دارد.

وب مانی در حال حاضر بیش از 40 میلیون حساب کاربری دارد. علاوه بر این، بیش از 38 درصد از مشتریان روسی که به صورت آنلاین خرید می کردند از این گزینه برای پرداخت هزینه خرید استفاده کردند.

علاوه بر این، امروزه وب مانی در کشورهای مختلف جهان کار می کند. تحت شرایط آن، مشتریان می توانند برای خدمات شرکت های اسپانیایی، لهستانی، بلژیکی پرداخت کنند.

پرفکت مانی چیست؟

این شرکت در سال 2007 در پاناما تأسیس شد، اما دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوئیس است و به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های بدون تماس در اینترنت استفاده می شود.

پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. پاناما کشوری است که قوانین کنترل مالی سختگیرانه ای ندارد. به عنوان مثال، شرکت (بر خلاف شرکت های غربی) می تواند دارایی های کاربران خود را در فعالیت های مختلف سرمایه گذاری کند. این باعث افزایش ریسک پس انداز پول در این سیستم می شود. این نیز دلیل اصلی عدم پذیرش این ارز الکترونیکی در بسیاری از فروشگاه های بزرگ آنلاین است.

آیا ارزنجا از آنها حمایت می کند؟

این ارزهای الکترونیکی در ایران شعبه مستقیم ندارند. از آنجایی که افتتاح حساب پرفکت مانی نیازی به احراز هویت ندارد و از هر جای دنیا از طریق اینترنت قابل انجام است، عملا نیازی به حضور نماینده پرفکت مانی در کشورهای مختلف نیست. خرید کوپن پرفکت مانی در هر کجای دنیا با روش های پرداخت ارز فیات (انتقال پول از حساب)، خرید با پی پال و … انجام می شود اما در ایران کلیه خرید و فروش ارزهای الکترونیکی از جمله دلار دیجیتال، پرفکت مانی انجام می شود. ، پول و غیره کاملاً غیرقانونی و غیرقانونی است و طبق قوانین جمهوری اسلامی ارزنجا این موارد را ارائه نمی دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.