ادغام اتریوم، روزی تاریخی برای ارزهای دیجیتال

ادغام اتریوم، روزی تاریخی برای ارزهای دیجیتال

ادغام اتریوم به طور رسمی اتفاق افتاده است و نشان دهنده گذار کامل شبکه به اثبات سهام (PoS) است. مکانیسم اجماع اثبات سهام مصرف انرژی را تا 99.95 درصد در مقایسه با سیستم اثبات کار کاهش می دهد.

در 15 سپتامبر در ساعت 06:42:42 UTC در بلوک 15537393، به‌روزرسانی مورد انتظار شاهد ادغام لایه اجرایی شبکه اصلی اتریوم با همان لایه هسته و اجماع یا Beacon Chain در شبکه Proof of Stake بود. بنیاد اتریوم اعلام کرد که این ادغام باعث می شود که شبکه حدود 99.95 درصد انرژی کارآمدتری داشته باشد و راه را برای راه حل های مقیاس پذیری آینده از جمله اشتراک گذاری هموار کند.

بن ساسون، رئیس و بنیانگذار StarkWare، در گفتگو با کوین تلگراف، گفت: “اهمیت فوری یکپارچه سازی تاثیر چشمگیر بر مصرف انرژی است.” بن ساسون گفت که این همچنین نشان دهنده “اولین گام در فرآیندی است که منجر به پذیرش بسیار گسترده اتریوم می شود.”

این یک واکنش زنجیره ای از تغییرات را شروع می کند. نتیجه نهایی، استفاده بسیار گسترده از قدرت محاسباتی اتریوم و استفاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین توسط عموم مردم در بسیاری از زمینه های مختلف زندگی خواهد بود. این ادغام بر اساس چندین سال کار سخت بنیاد اتریوم استوار است.

با تکمیل ادغام، Surge، Verge، Purge و Splurge آخرین مراحل باقی مانده در نقشه راه فنی اتریوم هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

The post ادغام اتریوم، روزی تاریخی برای ارزهای دیجیتال appeared first on ارزینجا مگ | تحقیق و آموزش بازار ارزهای دیجیتال به نظر می رسد.