منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • احساسات می گوید که یک شاخص به بازار صعودی اشاره می کند

احساسات می گوید که یک شاخص به بازار صعودی اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
احساسات می گوید که یک شاخص به بازار صعودی اشاره می کند

شرکت پیشرو در تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Sentiment می گوید یکی از شاخص هایی که آنها ردیابی می کنند نشان دهنده یک معکوس صعودی در بازار بر اساس عملکرد تاریخی آن است.

به گفته Sentiment، ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) به دلیل گسترش اصطلاحات رمزنگاری منفی مانند “فروش” در چندین پلت فرم رسانه های اجتماعی در اوج خود قرار دارد. Sentiment، با استفاده از روش تسلط اجتماعی خود، می‌گوید که منفی بودن بازار ارزهای دیجیتال در حال رسیدن به سطحی است که به طور معمول نشان دهنده پایین بودن آن است. به گفته این شرکت تحلیلگر، این اتهام منفی تا حد زیادی به دلیل انفجار FTX و دستگیری بنیانگذار آن سام بنکمن-فرید، و همچنین افزایش سوالات در مورد ثبات مالی بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، با سیاست جنگ طلبانه خود همچنان در بازارها سقوط می کند. احساس گفت:

«در حال حاضر عذاب و غم زیادی در کریپتو وجود دارد. FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) در مورد بایننس، جنگ افروزی جروم پاول و مسائل Benkman-Fried، دلایل زیادی برای حرکت بازار در آخر هفته وجود دارد. زیرا از نظر تاریخی این عدم قطعیت نشان دهنده سقوط بازار است.”

Sentiment همچنین به سه آلت کوین نگاه می کند که احساسات صعودی را با فعالیت از کیف پول هایی که زمانی غیرفعال بودند نشان می دهد.

«چندین آلتکوین شاهد افزایش شدید فعالیت در آدرس‌های خود هستند و کیف پول‌های غیرفعال برای جابجایی وجوه خود بیدار می‌شوند. دیگران در گل و لای گیر کرده اند و به احتمال زیاد عقب می مانند.”

Sentiment می گوید که پروتکل افزایش بازده خودکار Yearn.Finance (YFI) فعالیت شبکه چشمگیری را «پس از یک دوره کوتاه افسردگی» نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل احساسات ارز دیجیتال

در زمان نگارش این مقاله، YFI با قیمت 5626 دلار معامله می شود.

به گفته Sentiment، پروژه مالی غیرمتمرکز رن (REN) «به دلیل وضعیت مالی پیچیده‌اش خیلی قوی نیست».

تجزیه و تحلیل خلق و خو

در زمان نگارش این مقاله، رن با قیمت 0.074 دلار معامله می شود.

در نهایت، Sentiment می‌گوید صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال UniSwap (UNI)، که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را نیز معامله می‌کند، از نظر فعالیت شبکه رشد زیادی را نشان می‌دهد.

«UNI قبل از راه‌اندازی بازار NFT رشد زیادی را تجربه کرد. اما با وجود آن، ما هنوز هم می‌توانیم شاهد رشد قوی آن باشیم، حتی در مقایسه با پمپ‌های مرتبط با NFT.

احساس چیست؟

در زمان نگارش این مقاله، UNI با قیمت 5.35 دلار معامله می شود.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.