منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • احتمال عبور چین لینک از پیک قیمت اخیر چقدر است؟

احتمال عبور چین لینک از پیک قیمت اخیر چقدر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
احتمال عبور چین لینک از پیک قیمت اخیر چقدر است؟

رفتار اخیر قیمت چین لینک (LINK) مطابق میل سرمایه گذاران آن نبوده است. قیمت هفتگی این ارز دیجیتال 10 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار آن در زمان نگارش مقاله 3.3 میلیارد دلار است.

به گفته Valx و به نقل از ambcrypto، داده های سرویس CryptoQuant یک علامت صعودی را نشان می دهد که می تواند منجر به شروع یک موج صعودی قبل از پایان سال شود.

داده‌های ارزهای دیجیتال نشان می‌دهند که شاخص تصادفی ارز LINK در منطقه فروش بیش از حد است و احتمال برگشت روند را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، Chainlink اعلام کرد که 4 سرویس جدید و 16 مشارکت جدید را در سه شبکه مختلف – Ethereum، Phantom و Polygon راه اندازی کرده است.

یکی دیگر از دستاوردهای مهم این پلتفرم حل مشکل اوراکل بود. با حل این مشکل، این پلتفرم قادر به ارائه اطلاعات 6 تریلیون دلاری از دارایی های مختلف خواهد بود.

خبر خوب دیگر برای دارندگان این ارز رمزنگاری شده، معرفی برخی اندیکاتورهای روی زنجیره است که می تواند منجر به افزایش قیمت Chain Link شود. به عنوان مثال، سهام لینک در صرافی ها کاهش یافته است، که به طور کلی به عنوان نشانه ای از کاهش فشار فروش تلقی می شود.

تعداد تراکنش‌ها و آدرس‌های فعال نیز افزایش یافته است که چشم‌انداز خوش‌بینانه‌تری را برای آینده این ارز دیجیتال نشان می‌دهد.

اما همه چیز کاملاً مثبت نیست. به عنوان مثال، شاخص MVRV در سایت Sentiment طی هفته گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده است که یک سیگنال نزولی است. شاخص رشد شبکه لینک چین نیز روند مشابهی داشت.

نمودار شاخص MVRV و پیوند رشد شبکه ارز دیجیتال
نمودار شاخص MVRV و پیوند رشد شبکه ارز دیجیتال

شاخص های فنی نیز برای رشد قیمت چندان مطلوب نیستند. برای مثال، نشانگر روبان میانگین متحرک نمایی (EMA Ribbon) در یک کراس اوور نزولی قرار دارد. اندیکاتور MACD نیز داستانی مشابه دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پایین تر از سطح خنثی است و قدرت بالقوه رشد قیمت را در کوتاه مدت کاهش می دهد.

نمودار قیمت لینک چین (LINK)
نمودار قیمت لینک چین (LINK)