منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم در ایستگاه 1200 دلاری متوقف می شود. قیمتش کجا میره؟

اتریوم در ایستگاه 1200 دلاری متوقف می شود. قیمتش کجا میره؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اتریوم در ایستگاه 1200 دلاری متوقف می شود. قیمتش کجا میره؟

حرکت بازار نزولی اتریوم مشابه حرکت قیمت بیت کوین است. اتریوم مانند بیت کوین هیچ حرکت صعودی یا نزولی نشان نمی دهد و حدود 1200 دلار متوقف شده است.

به گزارش Valx و به نقل از NewsBTC، قیمت 1200 دلار اتر احتمالا یکی از بهترین قیمت هایی است که تا قبل از پایان سال با توجه به شرایط بازار شاهد خواهیم بود. روند بازار نزولی است، اما رشد 49 درصدی حجم معاملات اتریوم در روز گذشته، یعنی 2 روز، مانعی برای این کاهش بوده است. همه شاخص های کوتاه مدت در حال فروش هستند که ثابت می کند وضعیت فعلی موقتی است.

یکی از دلایل آرامش نسبی قیمت اتریوم نزدیک بودن قیمت فعلی به میانگین متحرک 20 روزه است که رقم 1247 دلار را نشان می دهد. زمانی که بازار جهت مشخصی نداشته باشد، قیمت به میانگین همگرا می شود.

ارتباط و سازگاری بیت کوین با بازار سهام دامان اتریوم را نیز گرفته است. اگرچه ارزهای دیجیتال با انتشار شاخص GDP (تولید ناخالص داخلی) در روز پنجشنبه مانند بازار سهام سقوط نکردند، اما بدون شک تحت تأثیر آن قرار گرفتند.

نمودار قیمت اتر/دلار
نمودار قیمت اتر/دلار

طی چند روز گذشته اخبار ناخوشایندی در مورد اتریوم منتشر شده است. یکی از مهمترین این رویدادها حذف اتریوم از صرافی همتا به همتا Paxful بود. ری یوسف، مدیر عامل Paxful، دلیل این امر را حفظ “اصول” عنوان کرد. به گفته او، اتریوم به اندازه کافی غیرمتمرکز نیست.

این اتفاق باعث ایجاد ترس شد که پس از تغییر الگوریتم اجماع این ارز به اثبات سهام فروکش کرد. اما از سوی دیگر، برای بسیاری، این حرکت راه را برای کنترل آسان‌تر اتریوم هموار کرد. یوسف در این رابطه افزود: در برخی مواقع برای استفاده از اتریوم به مجوز نیاز خواهید داشت.

قیمت اتریوم تحت تاثیر اثر “مد” (ترس، عدم اطمینان و شک) قرار گرفت. اگر خریداران نتوانند پشتیبانی 1200 دلاری را حفظ کنند، تجزیه و تحلیل اتریوم نشان می دهد که محدوده 1140 دلاری مانعی برای کاهش قیمت نخواهد بود. اتریوم سال را زیر بالاترین سطح یک ساله خود به پایان می رساند، اما اگر سال را زیر 1200 دلار به پایان برساند، با چشم انداز بسیار نزولی وارد سال جدید خواهد شد.