منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم با افزایش تقاضا و فعالیت در شبکه مواجه است

اتریوم با افزایش تقاضا و فعالیت در شبکه مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اتریوم با افزایش تقاضا و فعالیت در شبکه مواجه است

بحث در مورد اتریوم افزایش یافته است زیرا معیارهای موجود در زنجیره نشان می دهد استفاده و فعالیت در شبکه افزایش یافته است. همه اینها به طور مثبت بر افزایش تقاضا برای این دارایی و افزایش قیمت ETH تأثیر می گذارد.

با بهبود بازار ارزهای دیجیتال، فعالیت در زنجیره اتریوم همچنان افزایش می یابد. چندین معیار، مانند انتقال رمز روزانه، اخیراً به طور پیوسته افزایش یافته است. طبق داده‌های Etherscan، تعداد نقل و انتقالات روزانه توکن هفته گذشته دوباره به بالای 1 میلیون رسید. همچنین این میزان در شش ماه گذشته دو برابر شده است.

ناگفته نماند که استفاده از وب از نظر آدرس های جدید نیز افزایش یافته است. PrimeXBT رکورد جدید 92.5 میلیون آدرس را در آخر هفته گزارش کرد.

فعالیت شبکه اتریوم را افزایش دهید

تعداد آدرس های منحصر به فرد اتریوم نیز به 221 میلیون رسید. این شاخص در شش ماه گذشته حدود 10 درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، تراکنش های روزانه در شبکه اتریوم در حدود 1 میلیون ثابت باقی می ماند. این نشان می دهد که استفاده و فعالیت شبکه همراه با قیمت ها طی سه ماه گذشته کاهشی نداشته است.

تعداد قراردادهای هوشمند تأیید شده روزانه در شبکه نسبت به زمان مشابه در سال گذشته حدود 140 درصد افزایش یافته است. طبق گزارش Etrascan، در حال حاضر حدود 600 قرارداد جدید در روز بر روی اتریوم تایید می شود. افزایش فعالیت شبکه و خوش‌بینی در مورد اتریوم، احساسات سرمایه‌گذاران را تقویت کرد. در 29 ژانویه، لارک دیویس یوتیوبر رمزارز گفت که اتریوم اساساً در بازار نزولی قوی بوده است و افزود:

“به طور خلاصه، هیچ کس به اندازه کافی ETH ندارد.”

با توجه به Ultrasound.Money، بازده اتریوم در حال حاضر -0.04٪ در سال است. این بدان معناست که عرضه در گردش ETH در حال حاضر در حال کاهش است. از ابتدای سال جاری، مجموع عرضه 120.5 میلیونی حدود 9200 اتر به ارزش تقریبی 15 میلیون دلار کاهش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.