منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز IPCoin; پیش بینی قیمت IPCoin به ما چه می گوید؟

آینده ارز IPCoin; پیش بینی قیمت IPCoin به ما چه می گوید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز IPCoin; پیش بینی قیمت IPCoin به ما چه می گوید؟

Ape Coin به نام یک حیوان بسیار محبوب نامگذاری شده است و اکنون بخشی از مجموعه معروف NFT Bored Ape Yacht Club است. کلمه Ape در اصل به نژادی از میمون ها اشاره دارد و شکل اصلی عنوان این ارز دیجیتال را تشکیل می دهد. IpCoin یک نوع توکن است ERC-20 و طبیعتاً در محدوده توکن های متصل به شبکه بلاک چین اتریوم قرار دارد. اگر بخواهیم نگاه دقیق تری به این ارز دیجیتال داشته باشیم، باید آن را ابزاری برای تحقق اهداف مدیریت اکوسیستم بدانیم. میمون آن را در خط مقدم فناوری Web3 تعریف کنید.

در این مقاله از والکس، به قیمت و همچنین آینده این ارز دیجیتال می پردازیم و سعی می کنیم درک کنیم که چشم انداز واقعی IpCoin چیست. به یاد داشته باشید که این مقاله پیشنهادی برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال محسوب نمی شود و صرفا با هدف ارائه آن ایجاد شده است.

مهمترین ویژگی ارز IPCoin

واحد پول IpCoin چیست؟

دارندگان ApeCoin می توانند تصمیم بگیرند که اکوسیستم Ape در کدام جهت توسعه یابد و چگونه بین کاربران دیگر توزیع شود، و این یک ویژگی چشمگیر است. به زبان ساده، اکوسیستم میمون به سرمایه گذاران خود حق رای می دهد تا برای ادامه رشد خود تصمیمات حیاتی بگیرند. در حال حاضر 62 درصد از کل توکن های این ارز دیجیتال به صندوق اکوسیستم ApeCoin اختصاص دارد و برای اجرای طرح ها و برنامه های مختلف این شبکه استفاده می شود.

ارزش واقعی این ارز دیجیتال مربوط به صندوق مرتبط با مجموعه ای از NFT ها و باشگاه ارزشمند Castle Monkey Club است. بسیاری از تحلیلگران این ویژگی مثبت را نمادی از رفتار مصرف کننده می دانند که آن را از طبقه بندی به عنوان سکه حذف می کند. سرمایه گذارانی که حساب ویژه ای در این ارز دیجیتال باز کرده اند نظرات بسیاری را ارائه می دهند. به عنوان مثال، بسیاری از این سرمایه گذاران آنقدر از پروژه مربوط به ارز IPcoin عقب مانده اند که معتقدند حباب قیمتی مرتبط با آن طی چند هفته (یعنی تا پایان اکتبر و اوایل نوامبر 2022) خواهد ترکید. یک فرد می تواند ایده روشن تری در مورد سرمایه گذاری در آن داشته باشد.

نگاهی دقیق به ارز ApeCoin

ارز دیجیتال ApeCoin بیش از یک پیشنهاد سرمایه گذاری بزرگ است، بلکه ابزاری برای تشویق کاربران فعال در اکوسیستم Ape برای تقویت و رشد آن است. Ape Ecosystem یک سیستم غیرمتمرکز و مبتنی بر فناوری است وب3 و اساس مدیریت آن، ارائه ارز IPCoin، پیشنهادات و توافقاتی را با دارندگان این ارز دیجیتال ارائه می دهد.

دارندگان این ارز دیجیتال می توانند از سیستمی به نام استفاده کنند صندوق اکوسیستم DAO رای و پیشنهاد خود را ارسال کنید.

بنیانگذاران IPCoin چه کسانی هستند؟

مجموعه ای که این ارز دیجیتال از آن الهام گرفته شده است در اصل توسط شخصی به نام آزمایشگاه یوگا ساخته شده است. بنیانگذاران این پروژه در تلاش هستند تا با ایجاد و تقویت سیستم ApeCoin DAO از اکوسیستم Ape حمایت کرده و محیطی عادلانه و فراگیر را تضمین کنند.

با توجه به غیرمتمرکز بودن این پروژه، لیستی از اسامی افراد بخش مدیریت آن ارائه نشده است. اساساً یک هیئت اداری در ساختاری به نام “APE Foundation” وجود دارد که تصمیمات اعضای حاضر در Ape Coin DAO را اجرا می کند. ضمناً هیئت مدیره این پروژه مدیریت روزمره آن را بر عهده دارد و وظایف دیگری مانند حسابداری نیز طی آن مشخص می شود. نکته مهم در مورد ارز ApeCoin این است که اعضای این هیئت نیز توسط اعضای حاضر در ApeCoin DAO و با رای مستقیم انتخاب می شوند.

مروری بر IpCoin در گردش

مجموع عرضه ApeCoin 1 میلیارد توکن است که قرار است دائمی باشد. آنچه در مورد مقدار کل ارز ipcoin مهم است، انتشار و عرضه همه این یک میلیارد توکن به طور همزمان است. حدود 32.25 درصد از این یک میلیارد توکن در روز راه‌اندازی پروژه IPCoin، یعنی 17 مارس 2022 منتشر شد و بقیه توکن‌هایی که قرار است منتشر شوند، به طور مداوم در بازه‌های زمانی منظم در یک دوره 48 ماهه منتشر می‌شوند. .

مقدار IPCoin در گردش را نمی توان اندازه گیری کرد و به دلیل زمان بندی فوق و عوامل بی شماری که در بازار ارز دیجیتال وجود دارد متغیر است.

تحلیل فنی پیش بینی قیمت IpCoin

تجزیه و تحلیل فنی ارز IPcoin

تحلیل فنی IpCoin نشان می دهد که چرا پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال بسیار دشوار خواهد بود. اول از همه، ارزش بنیادی این ارز دیجیتال ارتباط مستقیمی با تبلیغات این پروژه دارد. به عبارت ساده تر، هر چه تبلیغات مربوط به مجموعه Bored Ape Yacht NFT بیشتر باشد، ارزش بنیادی این ارز دیجیتال بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این، پروژه ارز IPCoin نه تنها مربوط و محدود به مجموعه NFT آن است، بلکه محبوبیت آن در بین افراد ثروتمند و مشهور نیز باید تأیید شود. پروژه IPcoin به شدت بر شبکه سازی با افراد مشهور و ثروتمند متکی است. با وجود ایده های شگفت انگیز پشت این پروژه و NFT های آن، مردم عادی و کاربران واقعاً به آنها اهمیت نمی دهند. این بی اهمیتی ممکن است به دلیل نگرانی در مورد سطح بالای مصرف انرژی، فقدان مقررات مناسب در ارزهای دیجیتال و همچنین ماهیت سوداگرانه بازار ارزهای دیجیتال باشد.

در حال حاضر آنچه برای رشد و توسعه ارز IPCoin مهم تلقی می شود، تغییر دیدگاه عمومی از این پروژه است. تا لحظه نگارش، یعنی. در اواسط اکتبر 2022، همه شاخص های فنی از افزایش باورنکردنی و قوی ارز IPcoin خبر می دهند. این افزایش تا حدودی تعجب آور است زیرا جفت ارز APE/USD سیگنال خرید قوی را در اکثر پلتفرم های تحلیل تکنیکال دریافت می کند. آنچه مشخص است آینده رو به رشد این ارز دیجیتال و فرصتی برای توسعه اکوسیستم میمون است. اما سوال اصلی اینجاست که چقدر می توانیم به این آینده خوش بین و امیدوار باشیم؟

پیش بینی قیمت آتی ارز ApeCoin

طبق اطلاعات موجود در رسانه CoinMarketCap، قیمت فعلی IPCoin در اواسط اکتبر 2022 4.60 دلار است. بر اساس پیش بینی های ارائه شده توسط تحلیلگران، انتظار می رود قیمت این ارز دیجیتال در سال 2022 افزایش یابد. آنها قیمت کف IPCoin را تا پایان سال 5.0495 دلار تخمین می زنند. همچنین حداکثر قیمت پیش بینی شده برای این ارز دیجیتال 5.28947 دلار است.

پیش از رسیدن به ماه اکتبر، تحلیلگران معتقد بودند که قیمت این ارز دیجیتال در این ماه به 4.88951 دلار خواهد رسید. همچنین حداقل قیمت IPCoin در ماه اکتبر 4.46955 دلار و حداکثر قیمت 5.0295 دلار بوده است.

پیش بینی قیمت IPcoin نوامبر 2022

طبق پیش بینی ها، قیمت ارز Ipcoin ممکن است در نوامبر سال جاری به حداقل 4.89951 دلار برسد. این در حالی است که حداکثر قیمت این ارز دیجیتال در این ماه 5.26947 برآورد شده است. انتظار می رود میانگین قیمت تعادلی این ارز دیجیتال 5.07949 دلار باشد.

پیش بینی قیمت آی کوین دسامبر 2022

بر اساس پیش‌بینی‌های تحلیلگران برای ماه‌های مارس، اکتبر و نوامبر ۲۰۲۲، قیمت IpCoin در دسامبر سال جاری احتمالاً شامل ارقام زیر است:

پیش بینی قیمت IPcoin در سال 2023

بر اساس تحلیل قیمت این ارز دیجیتال در سال 2022، انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال IPcoin در سال 2023 حداقل 7.41926 دلار باشد. یعنی از این پس می توان با سرمایه گذاری کوتاه مدت به سود رسید. همچنین پیش بینی می شود حداکثر قیمت IPCoin در سال جدید 8.94911 دلار و میانگین قیمت آن حدود 7.67923 دلار باشد.

پیش بینی قیمت ApeCoin در سال های 2024 و 2025

بر اساس تحلیل تکنیکال کارشناسان و تحلیلگران، ارز IPcoin در سال 2024 رشد چشمگیری خواهد داشت و ارقام زیر برای آن پیش بینی شده است:

با وجود نوساناتی که برای ارز دیجیتال IPCoin در نظر گرفته شده است، روند صعودی قیمت آن همچنان در سال 2025 برآورد می شود. تحلیلگران برای پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال در 3 سال آینده ارقام زیر را ارائه کرده اند:

پیش بینی قیمت ارز IpCoin از 2026 تا 2031

پیش بینی قیمت در سال 2026:

پیش بینی ها نشان می دهد که میانگین قیمت IpCoin در سال 2027 با افزایش قابل توجهی روبرو خواهد شد و ارزش آن معادل 30.15698 دلار است. البته احتمالاً قیمت این ارز دیجیتال در سال 2027 به 34.82652 دلار خواهد رسید و بازده سرمایه یا بازگشت سرمایه به سرمایه گذاران 641 درصد برآورد می شود. روند صعودی این ارز دیجیتال به مقادیر بالا محدود نمی شود و وضعیت قیمت آن در سال 2028 برابر با آمار زیر خواهد بود:

در میان تمام پیش‌بینی‌های قیمت ارز IPcoin که تاکنون ارائه شده است، سال 2029 طلایی‌ترین سال است. طبق برآوردهای تحلیلگران، حداکثر قیمت IPcoin در سال 2029 76.32237 دلار خواهد بود. اگرچه این مقدار می تواند در طول سال به 63.30367 دلار کاهش یابد، بازگشت سرمایه بالقوه برای سرمایه گذاران 1524٪ خواهد بود. اگر از رشد قیمت این ارز دیجیتال تا این مرحله در مقاله شگفت زده شدید، نگاهی به تخمین قیمت در سال 2031 جالب است:

نقاط ضعف و قوت IPCoin

مزایا و چالش های ارز IpCoin

بر اساس برآورد بازار ارزهای دیجیتال، بیش از 1000 نوع ارز دیجیتال جدید وارد فضای ارزهای دیجیتال خواهد شد. تا پایان سال جاری، ممکن است بسیاری از توکن های اضافه شده به بازار ارزهای دیجیتال ارزش خود را از دست داده و از چرخه خارج شوند. در همین حال، اکوسیستمی مانند Ape که کاربردها و فضای غیرمتمرکز دارد، پتانسیل بیشتری برای پیشی گرفتن از رقبا دارد.

علاوه بر این، معرفی مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT در آوریل 2022 منجر به افزایش فروش جهانی NFT شد. در حال حاضر برند BAYC که با ارز IPCoin مرتبط است، بیشترین حجم فروش را در بین رقبای خود دارد و حجم فروش آن تنها در آگوست 2022 به 297 میلیون دلار رسیده است.البته در حال حاضر هیچ مورد مشخصی وجود ندارد که بتواند ارز این کشور را ثابت کند. IpCoin به تجار از سوی دیگر، این احتمال وجود دارد که درست مانند اتفاقی که برای شیبا اینو افتاد، IpCoin نیز دستخوش تحول عجیبی شود. اگر IPCoin به اندازه شیبا اینو خوش شانس باشد، در کمترین زمان به یکی از 10 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل خواهد شد.

برخلاف ارزهای دیجیتال معتبر مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین یا ترون، هیچ صرافی خاصی برای پشتیبانی از IPcoin ارائه نشده است. اگر یک صرافی اختصاصی ارز دیجیتال برای IpCoin تعیین شود، تعداد تراکنش های انجام شده در آن اکوسیستم قابل مشاهده و نظارت است.

ارزهای رمزپایه که اکنون در صدر نمودارهای معاملاتی قرار دارند و میلیون ها تراکنش دارند، به دلیل پروتکل هایی که در هر صرافی خاص ارز دیجیتال وجود دارد، رشد کرده اند. علاوه بر این، اکوسیستم Ape یک شبکه بلاک چین مستقل نیست. به عنوان یک توکن ERC-20، ApeCoin همیشه بخشی از شبکه اتریوم در نظر گرفته می شود و طبیعی است که محدودیت های آن شبکه برای ApeCoin نیز اعمال شود. به عنوان مثال، اتریوم در حال حاضر با مسائلی مانند مقیاس پذیری و قراردادهای هوشمند دست و پنجه نرم می کند که آن را به یک پلتفرم مشکل ساز برای تراکنش های مختلف تبدیل کرده است.

خرید IpCoin در Wallex

با توجه به مطالب ارائه شده در این مقاله می توانید از امکانات صرافی ایرانیان واکس و کیف پول ایپ کوین برای خرید یا فروش ارز ایپ کوین استفاده کنید. با توجه به تحریم‌های اقتصادی ایران، تجارت در مبادلات خارجی بسیار دشوار است و سرمایه‌گذاران می‌توانند با تکیه بر راهنمای خرید IpCoin از سودآوری بازار ارزهای دیجیتال لذت ببرند.

business2communitycoincodex