منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز تورچین (RUNE)؛ قیمت این ارز را بررسی و پیش بینی کنید

آینده ارز تورچین (RUNE)؛ قیمت این ارز را بررسی و پیش بینی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز تورچین (RUNE)؛ قیمت این ارز را بررسی و پیش بینی کنید

با افزایش تعداد ارزهای دیجیتال و آلت کوین ها، نیاز به ارسال و تبدیل آنها نیز در بین کاربران افزایش یافته است. در گذشته، این مبادلات در صرافی‌های سنتی و متمرکز انجام می‌شد که برخلاف هدف اولیه ارزهای دیجیتال، یعنی تمرکززدایی بود.

به همین دلیل یک پلتفرم دیجیتال غیرمتمرکز به نام تورچین راه اندازی شد. به لطف دسترسی به نقدینگی بالا در این پلتفرم، هر کسی می تواند به آن متصل شود و تراکنش های خود را به سرعت انجام دهد. قبل از بررسی آینده تورچین بهتر است مقاله ارز تورچین چیست را مطالعه کنید؟ ادامه دهید و سپس به آینده او نگاه خواهیم کرد.

دانش پروژه THORChain و توکن “RUNE”.

پروژه Turchain در واقع یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد ارزهای دیجیتال را از طریق معماری «زنجیره متقابل» مبادله کنند. به عنوان مثال، شما می توانید بیت کوین را با اتریوم که متعلق به یک شبکه نیستند از طریق Turchain مبادله کنید.

پروژه تورچین از تمامی ارزهای دیجیتال با هدف اصلی تامین نقدینگی بیشتر پشتیبانی می کند. علاوه بر این، کاربران این گزینه را دارند که ارز دیجیتال را به استخرهای مایع تورچین واریز کنند و می توانند از این طریق درآمد کسب کنند. با کمک پروژه تورچین می توان در عرض چند دقیقه ارز دیجیتال را برای کاربران دریافت کرد و به همین دلیل آینده تورچین بسیار موفق است.

امضاء کردن

توکن Run (RUNE) توکن بومی تورچین است که برای فعالیت های عملی در شبکه استفاده می شود. برخی از کاربردهای توکن “RUNE” عبارتند از پرداخت هزینه های سهام، مبادله و پرداخت پاداش به اپراتورهای شبکه. این توکن در سال 2019 راه اندازی شد و با استاندارد “BEP2” در صرافی بایننس قرار گرفت. سپس در سال 2021 توکن دیگری با همین نام با استاندارد «ERC-20» در شبکه اتریوم راه اندازی شد. نحوه خرید تورچین یا توکن بومی آن از طریق صرافی های معتبر خارجی انجام می شود.

تاریخ یک ترک

Turchin اولین بار در سال 2018 توسط برخی از توسعه دهندگان Binance راه اندازی شد. البته تیم تورچین هنوز ناشناس است و کاربران آنها را بایننس می شناسند. تورچین در سال 2019 موفق شد 1.5 میلیون دلار برای پروژه خود پس از عرضه اولیه (ICO) جمع آوری کند. تورچین در این مرحله صرافی BEPSwap را به عنوان اولین پلتفرم و صرافی غیرمتمرکز در بازار معرفی کرد.

سرانجام، در اکتبر 2021، توسعه دهندگان Turchin تصمیم گرفتند شبکه را تقویت کنند و عملکرد آن را بهبود بخشند. با فروش توکن “RUNE” آنها در یک ماه 3.75 میلیون دلار درآمد کسب کردند. آنها با بهبود امنیت شبکه، آینده تورچین را برای کاربرانش تضمین کردند.

تحلیل بنیادی تورچین

    تحلیل بنیادی ارز تورچین و شبکه آن

توکن “RUNE” مورد استفاده در پروژه تورچین بسیار قدرتمند است. پلتفرم Turchain یک صرافی غیرمتمرکز، ارزان و سریع ارز دیجیتال است. از طرفی کاربران این شبکه می توانند دارایی های دیجیتال بلااستفاده خود را به عنوان پول عرضه کنند و از آنها کسب درآمد کنند.

علاوه بر این، در شبکه تورچین، تراکنش ها بدون نیاز به شخص ثالث یا شبکه متمرکز انجام می شود. البته انتظار می رود که سازندگان برنامه های بسیار مهمی برای آینده تورچین نیز داشته باشند.

همانطور که در بالا ذکر شد، پروژه Turchin در صرافی Binance در سال 2019 با کمک پیشنهاد اولیه تبادل غیرمتمرکز (IDO) راه اندازی شد. اما این شبکه شبکه اصلی نبود بلکه شبکه اصلی تورچین در سال 2021 فعالیت خود را آغاز کرد. توسعه دهندگان این پروژه هنوز مشخص نیستند. تورچین به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، کاربران خود را از طریق استخرهای نقدینگی مبادله می کند.

نشانه بومی تورچین “RUNE” اهداف زیادی دارد. یکی از این اهداف، بهبود صرافی های زنجیره ای متقابل است که در نهایت توکن Run را در اختیار استخرهای نقدینگی قرار می دهد. پروتکل شبکه تورچین «Proof-of-Bond» است و طبق این پروتکل، گره های شبکه از توکن «RUNE» به عنوان راه حلی برای جلوگیری از حملات استفاده می کنند. سایر کاربردهای توکن “RUNE” شامل ارائه پاداش به کاربران فعال شبکه، تامین امنیت دارایی ها و مدیریت شبکه است که آینده ارز دیجیتال تورچین را بهبود می بخشد.

شبکه تورچین و عملکرد آن

عملکرد ترک

تورچین برای انجام مبادلات زنجیره ای متقابل با توکن های خارجی، از پروتکلی مشابه صرافی «بانکور» استفاده می کند که به آن استخرهای وام یا استخر نقدینگی می گویند. تمام ارزهای دیجیتالی که توسط تورچین پشتیبانی می‌شوند به همراه توکن بومی آن “RUNE” در استخرهای مایع سپرده شده و در آینده تورچین مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

کارایی شبکه هنگام انجام تراکنش ها این است که اولین دارایی ابتدا به یک توکن “RUNE” تبدیل می شود و سپس با توکن مورد نظر مبادله می شود. علاوه بر این، با ارائه دارایی های دیجیتال خود به استخرهای مایع، کاربران می توانند بسته به میزان دارایی های سپرده شده به سایر کاربران وام دهند یا حتی از آن درآمد کسب کنند. این استخرهای نقدینگی توسط گره ها ایجاد می شوند و این گره ها مسئول اعتبار سنجی سوآپ ها هستند. پروتکل تورچین بر اساس مکانیسم جامعه اثبات سهام.POZ) که با توکن های شرط بندی اصلی “RUNE” کار می کند. می توانید این ارز را در کیف پول های Rune ذخیره کنید.

ویژگی های مثبت ارز تورچین

از آنجایی که تورچین کارمزد مبادله شبکه خود را با توکن بومی «RUNE» محاسبه می‌کند، تمام هزینه‌های دریافتی از کاربران به استخرهای نقدینگی واریز می‌شود. این موضوع احتمال از دست دادن نقدینگی شبکه را کاهش می دهد و از تلفات شبکه جلوگیری می کند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت تورچین، رابط کاربری بسیار جذاب آن است. استفاده از فناوری پیشرفته در کنار سهولت استفاده برای کاربران، تبادل ارز دیجیتال را آسان می کند.

تیم توسعه ناشناس Turchin از رمز اختصاصی “RUNE” برای پرداخت هزینه ها استفاده می کند. توکن های دریافت شده توسط کاربران دوباره به عنوان پاداش به شرکت کنندگان شبکه توزیع پرداخت می شود. علاوه بر این، کاربران می‌توانند فورا توکن «RUNE» را با سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، بیت‌کوین، لایت‌کوین و بایننس مبادله کنند.

خصوصیات یک ترک

از دیگر ویژگی‌های مثبت تورچین که کاربران را به خود جذب می‌کند، عناصر فنی، ظرفیت فنی، فناوری، به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌های موجود در نقشه راه آن است. همانطور که در بالا گفتیم، Turchin شبکه اصلی خود را در سال 2021 طی یک به روز رسانی که ارزش تورچین را افزایش داد، مجددا راه اندازی کرد.

توکن بومی “RUNE” به دلیل نوسانات بازار در معرض افزایش و افت غیرقابل پیش بینی است. بنابراین قیمت این ارز دیجیتال می تواند در یک دوره زمانی به شدت کاهش یا کاهش یابد.

پیش بینی قیمت آتی تورچین

در زیر مطمئن ترین پیش بینی قیمت ارز ترکیه در آینده را بررسی خواهیم کرد.

پیش بینی قیمت آتی تورچین تا پایان سال 2022

طبق پیش‌بینی «WalletInvestor» برای آینده تورچین، این توکن تا پایان سال 2022 به 1.654455 دلار افزایش خواهد یافت.

طبق پیش بینی TradingBeast، تورچین تا پایان سال 2022 به 1.83097 دلار افزایش خواهد یافت.

“PricePrediction.net” نسبت به رشد تورچین تا پایان سال 2022 بدبین است و پیش بینی می کند که این رشد به 0.69821 دلار برسد.

پیش بینی قیمت آتی تورچین در سال 2023

طبق پیش بینی TradingBeast، تورچین تا پایان سال 2023 به بالای 1.97954 دلار خواهد رسید.

طبق پیش بینی WalletInvestor، رشد تورچین بسیار بیشتر خواهد بود و می گوید تورچین می تواند به 2.064274 دلار برسد.

«PricePrediction.net» به پیش بینی منفی خود ادامه می دهد و معتقد است تورچین امسال به 0.166963 دلار خواهد رسید.

    پیش بینی قیمت ارز تورچین

پیش بینی قیمت آتی تورچین در سال 2024

به طور کلی، پیش بینی قیمت تورچین برای سال 2024 بسیار مثبت است و “TradingBeast” و “PricePrediction.net” معتقدند تورچین در سال جاری به محدوده 2.231237 دلار تا 2.55229 دلار خواهد رسید. هنگام پیش بینی قیمت آتی تورچین در سال 2024، “WalletInvestor” نظر منفی دارد و پیش بینی می کند که قیمت تورچین به 1.2424 دلار برسد.

پیش بینی قیمت آتی تورچین در سال 2025

بر اساس پیش بینی «PricePrediction.net» برای آینده تورچین، این توکن در سال 2025 به قیمت 2.033917 دلار خواهد رسید.

بر اساس پیش بینی “TradingBeast”، تورچین به رشد بالایی دست خواهد یافت و احتمالا تا پایان سال به 3.14743 دلار خواهد رسید.

پیش‌بینی WalletInvestor منفی است و قیمت تورچین را تا پایان سال 2025 در 1.062494 دلار پیش‌بینی می‌کند.

پیش بینی قیمت آینده ترکیه در سال 2030

در پیش بینی بلند مدت آینده تورچین دو رویکرد وجود دارد که یکی کاملا منفی و دیگری بسیار مثبت است. بر اساس پیش بینی WalletInvestor، تورچین در پایان دهه به 1.563384 دلار خواهد رسید. پیش بینی «TradingBeast» بسیار مثبت است و فکر می کند این ارز در پایان سال 2030 به 5.161785 دلار خواهد رسید.

قیمت آتی تورچین

اما پیش بینی «PricePrediction.net» اصلا مثبت نیست و رویکردی کاملا منفی دارد. او پیش بینی می کند که تورچین تا پایان سال جاری به 0.971423 دلار سقوط کند.

خرید توکن تورچین “RUNE”

بهترین راه برای خرید ارز دیجیتال تورچین «RUNE» در ایران، تبدیل ریال به تتر یا سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی های ایرانی است. پس از تبدیل، تتر یا ارز دیجیتال تبدیل شده را به حساب یکی از صرافی های معتبر خارجی مانند Binance یا Kocoin انتقال دهید. اکنون می توانید تتر یا ارز دیجیتال خود را در آنجا به “RUNE” تبدیل کنید و تورچین توکن بخرید. ما صرافی Valex را به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار را نیز در اختیار شما قرار می دهد.