منو سایت

آیا BNB امنیت است یا خیر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا BNB امنیت است یا خیر؟

در مورد FTX، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارز دیجیتال FTT را به عنوان یک امنیت تعیین کرد. به دنبال این شکایت، نگرانی‌های جدیدی در مورد ارز دیجیتال BNB در صرافی بایننس به وجود آمد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید کرد که FTT دارای یک برنامه خرید مجدد و رایت توکن است که مشابه برنامه خرید مجدد سهام است. هر دو منجر به یک هدف یعنی. افزایش ارزش ملک بایننس نیز برنامه مشابهی برای BNB دارد. زیرا در سال 2021، BNB Sozi برنامه خود را راه اندازی خواهد کرد.

آیا BNB یک امنیت است؟

کوری کلیپستن (موسس پلتفرم سرمایه گذاری سوان) در توییتی اعلام کرد که بایننس آمریکا ممکن است BNB را به دلیل تعیین FTT به عنوان یک اوراق بهادار توسط SEC حذف کند. دیو واربرتون (بیت کوینیست و وکیل سابق ارزهای دیجیتال) همین نظر را داشت. او گفت که BNB و هر توکن صرافی دیگری باید به یک اندازه رفتار شود. به گفته واربرتون، اگر SEC نتواند ثابت کند که DFT یک امنیت است، اعتماد به SEC “به طور کامل تضعیف خواهد شد.”

در همین حال، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس گفت: «بسیاری از مردم فکر می‌کنند که توکن‌های همه صرافی‌ها یکسان هستند.» او ادامه داد:

BNB یک توکن کاربردی در صرافی بایننس است و یک کوین بومی در دو بلاک چین است.

اکثر صرافی ها از فهرست کردن دارایی های دیجیتالی که SEC ممکن است اوراق بهادار در نظر بگیرد اجتناب می کنند. به عنوان مثال، زمانی که SEC شکایتی علیه ریپل ارائه کرد، کوین بیس بلافاصله این سکه را از فهرست حذف کرد. تنها صرافی اصلی که از BNB در ایالات متحده پشتیبانی می کند، زیرمجموعه Binance، Binance.US است. باید دید کمیسیون بورس و اوراق بهادار چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا می تواند امنیت DFT را ثابت کند یا خیر؟!

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.