منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا قیمت شیبا از روند دوج پیروی خواهد کرد؟

آیا قیمت شیبا از روند دوج پیروی خواهد کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا قیمت شیبا از روند دوج پیروی خواهد کرد؟

دوج کوین این روزها ستاره بازار ارزهای دیجیتال است. از طرف دیگر، دیگر سکه میم بزرگ در بازار، شیبا اینو، توسط سرمایه گذاران نادیده گرفته شده است.

به گزارش Valx و به نقل از ambcrypto، با وجود افزایش قیمت شیبا و افزایش توجه به آن در شبکه های اجتماعی، این مشکل کمتر از حد انتظار است. معمولاً وقتی قیمت دوج کوین افزایش می‌یابد، سایر ممکوین‌ها نیز بر همین اساس افزایش می‌یابند.

قیمت شیبا اینو در هفته گذشته 19 درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، دوج و شیبا همبستگی قیمت بالایی دارند. هر دو ارز در روزهای اخیر شاهد افزایش حجم معاملات بوده اند.

همبستگی قیمت دوج و شیبا از مقایسه خطوط قرمز و آبی در نمودار مشخص است.  قیمت دوج از نظر بیت کوین به بالاترین ارزش خود در 9 ماه گذشته رسیده است.
همبستگی قیمت دوج و شیبا از مقایسه خطوط قرمز و آبی در نمودار مشخص است.

یکی دیگر از نشانه های رشد احتمالی شبا، افزایش تعداد آدرس های فعال روزانه در وب است. همچنین نرخ گردش توکن های شیبا در هفته گذشته افزایش یافته است. افزایش سرعت انتشار به این معنی است که سرعت حرکت شیبا بین آدرس ها افزایش یافته است.

تعداد آدرس‌های جدیدی که شیبا را برای اولین بار جابجا کردند نیز افزایش یافت. یک تفسیر احتمالی، احیای علاقه به شیبا در میان آدرس‌های جدید است.

رشد شیبا اینو

عامل دیگری که می تواند منجر به رشد شیبا شود، علاقه فزاینده نهنگ های ارز دیجیتال به این دارایی است. با توجه به Whalestats، شیبا یکی از محبوب ترین توکن ها در بین 2000 آدرس برتر اتریوم در 28 اکتبر است. 5000 نهنگ بزرگ اتریوم در مجموع 94 میلیون دلار توکن شیبا دارند.

شیبا با چندین شرکت مختلف قرارداد همکاری امضا کرده است. همچنین توسعه پروژه Metaverse بر روی این توکن با قدرت کامل ادامه دارد. این تحولات در کنار پروژه سوزاندن توکن شیبا می تواند منجر به رشد بیشتر قیمت شیبا شود. در زمان نوشتن، قیمت شیبا 0.000013 دلار است.