منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا فعالیت نهنگ ریپل برای شکستن مرز 40 سنت کافی است؟

آیا فعالیت نهنگ ریپل برای شکستن مرز 40 سنت کافی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا فعالیت نهنگ ریپل برای شکستن مرز 40 سنت کافی است؟

طی هفته گذشته، مقادیر قابل توجهی از ریپل (XRP) به شبکه منتقل شده است. قیمت این سکه به مرز روانی مهمی نزدیک است. آیا او این بار خط را خواهد شکست؟

به گفته Valx و به نقل از Bein Crypto، بیش از 143 میلیون ریپل از نهنگ ارز دیجیتال در هفته گذشته جابجا شده است. علاوه بر این، نهنگ های دیگر 40 و 60 میلیون ریپل را در دو تراکنش جداگانه انتقال دادند.

همچنین دیروز 22 دسامبر 300 میلیون XRP به ارزش 116 میلیون دلار از صرافی بایننس برداشت شد. مقصد برخی از این تراکنش ها صرافی بیت استمپ بود. جدیدترین آنها به مبلغ 35 میلیون و 13.8 میلیون دلار دیروز اتفاق افتاد.

در حالی که فعالیت نهنگ‌ها معمولاً نشانه‌ای از چیزی بزرگ‌تر است، تا کنون هیچ حرکت قیمتی قابل توجهی از سوی ریپل صورت نگرفته است.

علاوه بر فعالیت نهنگ ها، حجم مبادلات ریپل نیز طی چند روز گذشته افزایش یافته است. از 12 دسامبر، حجم معاملات روزانه ریپل از 317 میلیون دلار به 1.35 میلیارد دلار افزایش یافته است.

در این بازه زمانی دو روزه، قیمت ریپل 5 درصد افزایش یافت و به سطح کلیدی 0.40 دلار نزدیک شد.

به گزارش سایت سانتیمنت، تعداد آدرس های شبکه فعال نیز در ابتدای ماه جاری افزایش یافت. نکته قابل توجه دیگر افزایش سهم نهنگ ها در مالکیت این سکه بود. سهم نهنگ ها از کل عرضه ریپل از 16.7 درصد به 18.3 درصد در پنج هفته افزایش یافت.

علاوه بر این، سرویس OnChain Whales گزارش داد که حجم معاملات توکن های NFT نیز در شبکه افزایش یافته است. نزدیک به 8 میلیون ریپل برای خرید و فروش توکن های NFT در این شبکه طی بیش از 50000 تراکنش هزینه شده است.

قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافته است
رشد قیمت ریپل 2 درصد در 24 ساعت گذشته

قیمت ریپل بار دیگر به سطح روانی مهم 0.40 دلار نزدیک شده است. این سطح مانع بزرگی برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال در دو هفته اخیر بوده است.