منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا سولانا از موجی در حال افزایش دیگر جان سالم به در خواهد برد؟

آیا سولانا از موجی در حال افزایش دیگر جان سالم به در خواهد برد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا سولانا از موجی در حال افزایش دیگر جان سالم به در خواهد برد؟

پس از آنکه جروم پاول، رئیس بانک مرکزی ایالات متحده (فدرال رزرو)، آب پاکی را بر روی امید سرمایه گذاران ریخت، بازار ارزهای دیجیتال به طور هماهنگ دچار افت شد. پاول گفت این موسسه تا زمانی که به اهداف تورمی خود دست یابد به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد. با این تفاسیر چه انتظاری از قیمت آتی سولانا می توان داشت؟

به گزارش والکس و به نقل از U.today، پس از این اظهار نظر، بیت کوین به زیر 17000 دلار سقوط کرد و اتریوم نیز به قیمت قبلی خود یعنی زیر 1200 دلار بازگشت.

با وجود افت وحشتناکی که Solana (SOL) در ماه نوامبر تجربه کرد، ارز دیجیتال به آرامی در حال افزایش است و موج کوچکی را تشکیل می دهد. با این حال، هنوز خیلی زود است که یک تغییر کامل در روند را جشن بگیریم. یک موج کوچک سولانا می تواند بخشی از یک الگوی گوشه صعودی باشد که در نهایت منجر به ادامه موج نزولی بزرگتر می شود.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

دلیل اصلی بازگشت نسبی قیمت سولانا می تواند باشد فروش بیش از حد اعتقاد بر این است که در طول ورشکستگی صرافی FTX Solana، این ارز بود که بیشترین فروش را متحمل شد.

پس از اینکه مشخص شد وضعیت FTX چقدر بد است، سهامداران شبکه Solana شروع به برداشت توکن های خود از قراردادهای هوشمند سهامداری شبکه کردند. تخمین زده می شود که تا 100 میلیون توکن سولانا حذف شده است. آینده این ارز دیجیتال که زمانی قاتل اتریوم نامیده می شد، در حال حاضر نامشخص است. برای تحلیل سولانا باید منتظر اخبار فنی جدید و تغییر در وضعیت کلی بازار بود.