منو سایت

آیا زمستانی سرد در انتظار «سوشی» است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا زمستانی سرد در انتظار «سوشی» است؟

با کاهش ارزش دیگر، بازار سوشی چندان داغ نیست. قیمت سوشی امروزه بر اساس ارزهای اصلی مانند بیت کوین و اتریومبیش از 5 درصد کاهش یابد.

به گزارش والکس و به نقل از newsBTC، این رفتار قیمتی ناخوشایند با برخی روندهای مثبت نشان داده شده توسط سوشی در تضاد است. به عنوان مثال، فعالیت توسعه دهندگان افزایش یافته و علاقه نهنگ ها به این ارز افزایش یافته است. با این حال، شاخص‌ها و تحلیل‌های فنی نشان می‌دهند که ارز دیجیتال سوشی ممکن است سال را با ضرر به پایان برساند.

قیمت سوشی در حال حاضر 1119 دلار است و در محدوده 1013 دلار قرار دارد. شاخص جریان پول (MFI) روند نزولی را با وجود نزدیک بودن شاخص RSI به سطح خنثی تأیید می کند.

بدبینی موجود با داده های خدمات CryptoQuant تشدید می شود با وجود تسریع روند توسعه و علاقه نهنگ ها که از شاخص های مطلوب محسوب می شود، در چند روز اخیر حجم سوشی در مبادلات افزایش یافته است.

همچنین، شرایط فروش بیش از حد اندیکاتور RSI را می توان به عنوان یک کاتالیزور برای عقب نشینی در نظر گرفت.

اندیکاتور Bollinger Bands نزدیک به سطح خنثی است، اما میانگین متحرک آن (در محدوده 1263 دلار) به عنوان مقاومت برای سوشی عمل می کند. رفتار قیمت فعلی سوشی به طور مداوم به نیمه پایینی باند بولینگر فشار می‌آورد که می‌تواند منجر به یک نتیجه منفی برای قیمت توکن شود.

قیمت در حال حاضر در تلاش است تا نزدیک به 1114 دلار ثابت شود، که می تواند به معنای بن بست بین گاوها و خرس ها برای مدت طولانی باشد.

نمودار قیمت سوشی
نمودار قیمت سوشی

نسبت شارپ (بر اساس داده‌های سایت مساری) برای سوشی تأیید می‌کند که عملکرد قیمت توکن با توجه به نوسانات آن بسیار پایین است.

وضعیت فعلی سوشی ممکن است نتیجه گزارش‌های ناامیدکننده اخیر در مورد سلامت خزانه این پلتفرم باشد. بر اساس این گزارش ها، جرد گری (جارد گری)، مدیر عامل سوشی، به دنبال راه هایی برای اصلاح این وضعیت است.

داده های DefiLlama نیز تصویر بهتری را نشان نمی دهد. کل سرمایه قفل شده این پلت فرم به طور مداوم در حال کاهش است. آیا زمستان سردتری برای عاشقان سوشی در پیش است؟