منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا به‌روزرسانی «شانگهای» اتریوم قیمت آن را پایین می‌آورد؟

آیا به‌روزرسانی «شانگهای» اتریوم قیمت آن را پایین می‌آورد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا به‌روزرسانی «شانگهای» اتریوم قیمت آن را پایین می‌آورد؟

به روز رسانی بلاک چین اتریوم در شانگهای فقط کمی فاصله دارد. مهم‌ترین تغییری که پس از این به‌روزرسانی انتظار می‌رود، فعال شدن قابلیت برداشت اتریوم سهامدار در قرارداد هوشمند اتریوم ۲ خواهد بود.

با توجه به Valx و به نقل از Cryptopotato، نزدیک به 16 میلیون اتر به ارزش بیش از 21 میلیارد دلار در حال حاضر در قرارداد سپرده Beacon Chain قفل شده است. طبیعتاً با فعال شدن قابلیت برداشت این دارایی ها، این سوال مطرح می شود که آیا فشار فروش قوی وجود خواهد داشت؟

یکی از نگرانی‌ها این است که برخی از سرمایه‌گذاران برای مدت طولانی اترهای خود را به اشتراک گذاشته‌اند و می‌خواهند سود خود را از پاداش‌دهی و افزایش قیمت اتریوم دریافت کنند. با این حال، نگاهی به داده های زنجیره ای نشان می دهد که میانگین هزینه تنها 5000 اتر بوده است که کمتر از قیمت فعلی این ارز دیجیتال است. داده‌های سرویس Lookonchain تأیید می‌کند که میانگین هزینه یک اتریوم قفل شده در حال حاضر حدود 2260 دلار است.

در حالی که این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران حاضر به فروش دارایی های خود – حتی با ضرر – نخواهند بود، اما مطمئناً احتمال گسترش آن را کاهش می دهد.

همچنین نکته مهم دیگر این است که احتمال اینکه برداشت به یکباره آزاد نشود و صف برداشت به وجود بیاید زیاد است.