منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا آپتوس (APT) به رشد خود ادامه خواهد داد؟

آیا آپتوس (APT) به رشد خود ادامه خواهد داد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا آپتوس (APT) به رشد خود ادامه خواهد داد؟

Optus (APT) صنعت کریپتو را با افزایش قیمت عظیم خود در چند روز گذشته شگفت زده کرده است. طبق گزارش CoinMarketCap، APT در هفت روز گذشته نزدیک به 40 درصد افزایش یافته است و با ارزش بازار بیش از 2.8 میلیارد دلار در زمان نگارش این مقاله، 17.80 دلار معامله می شود.

با ادامه رشد APT، Optos اخیراً میزبان رویدادی با همکاری آزمایشگاه KYD بود. به عنوان بخشی از این همکاری، Optus و KYD Labs آینده وفاداری طرفداران را از طریق بلیط های رویداد زنده ایجاد کرده اند. همچنین خبرهای بهتری برای سرمایه گذاران وجود داشت. داده های LunarCrush نشان می دهد که افزایش قیمت ممکن است در روزهای آینده ادامه یابد. در واقع، Optus در لیست ارزهای دیجیتال با رتبه برتر گلکسی قرار داشت که یک شاخص صعودی بزرگ در LunarCrush است.

روزهای خوب Optus تمام نشده است

نگاهی به اندیکاتورهای زنجیره ای APT یک سیگنال صعودی را نشان داد زیرا اکثر آنها از ادامه افزایش قیمت حمایت می کنند. فعالیت توسعه APT در هفته گذشته افزایش یافته است، که نشان می دهد توسعه دهندگان در تلاش برای بهبود شبکه هستند.

احساسات مثبت در مورد APT نیز افزایش یافت که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به توکن است. علاوه بر این، محبوبیت APT به طور تصاعدی افزایش یافته است زیرا حجم اجتماعی آن نیز افزایش یافته است.

Optos

اما آنها می توانند ناراحت کننده باشند

در حالی که شاخص‌های کلیدی در سراسر زنجیره صعودی به نظر می‌رسند، چندین شاخص در نمودار روزانه Optus چیز دیگری را پیشنهاد می‌کنند. به عنوان مثال، شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه اشباع خرید قرار داشت و سیگنال نزولی را ثبت کرد.

شاخص جریان پول (MFI) نیز نزدیک منطقه اشباع خرید بود که نگران کننده به نظر می رسید. از سوی دیگر، شاخص CMF کاهش یافت و به سمت علامت خنثی حرکت کرد که بیشتر نشان می دهد که افزایش قیمت ممکن است به زودی به پایان برسد. با این حال، MACD همچنان به نفع گاوها بود.

Optos

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.