منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آموزش بازی ستاره اطلس; کسب درآمد از بازی Metaverse

آموزش بازی ستاره اطلس; کسب درآمد از بازی Metaverse

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش بازی ستاره اطلس; کسب درآمد از بازی Metaverse

مدتی است که بازی های کریپتو طرفداران زیادی پیدا کرده اند زیرا جدا از سرگرمی، فرصتی برای کسب درآمد برای کاربران فراهم می کنند. در میان بهترین بازی های متاورس، Star Atlas یکی از محبوب ترین بازی ها است. در این مقاله می خواهیم آموزش بازی ستاره اطلس را با هم مرور کنیم و ببینیم چگونه می توانید از بازی استار اطلس کسب درآمد کنید. اما قبل از آن به طور خلاصه به معرفی بازی Metaverse Star Atlas می پردازیم.

سناریوی بازی Star Atlas چیست؟

بازی Star Atlas یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که دنیای آینده را در فضای کهکشانی خود قرار می دهد. این بازی متاورس که در سال 2620 می گذرد، دارای سه جناح مختلف است که عبارتند از:

 1. پادشاهی MUD که توسط بشریت اداره می شود
 2. قلمرو ONI که توسط بیگانگان اداره می شود
 3. قلمرو USTUR که توسط روبات های اندرویدی کنترل می شود

البته هر قلمرو دارای مزایا و قدرت هایی است که می تواند به بازیکنان کمک کند تا در مراحل مختلف پیروز شوند. با این حال، از آنجایی که بازی مبتنی بر تیم است، همه عملیات توسط یک بازیکن انجام نمی شود. این سه پادشاهی دائماً برای به دست آوردن منابع، قلمروها و در نهایت تسلط سیاسی بر سایر پادشاهی ها در حال مبارزه و مبارزه هستند. با ورود به بازی، به عنوان شهروند Star Atlas شناخته می شوید و باید قلمرو مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکنون می توانید با پیشبرد اهداف قلمرو انتخابی و موفقیت در هر یک از مراحل یک امتیاز به عنوان پاداش دریافت کنید و در نهایت پاداش را به کیف پول خود منتقل کنید.

معرفی بازی Metaverse Star Atlas

ماجراهای بازی Star Atlas با استفاده از فناوری بلاک چین Solana (سولانا) به تصویر کشیده می شوند. می توانید NFT های به دست آمده در بازی را راهی برای کسب درآمد در نظر بگیرید و با بازی در دنیای متاورس به تفریح ​​و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازید.

بازی Star Atlas در حال حاضر دارای دو ارز دیجیتال است:

هر دو توکن را می توان از طریق صرافی ارز دیجیتال Solana به دست آورد. همچنین می توانید این توکن ها را از صرافی Banance خریداری کنید.

تیم توسعه بازی Star Atlas

بازی Star Atlas توسط چهار توسعه دهنده به نام های Michael Wagner، Danny Floyd، Jacob Floyd و Pablo Quiroga ساخته شد. سرپرستی این تیم سازنده بر عهده مایکل ونگر است و معتقدند افرادی که به طور جدی در بازی Star Atlas فعال هستند تا سال 2025 در بازار ارزهای دیجیتال حرفی برای گفتن خواهند داشت. به عبارت دیگر می توان گفت این بازی سرمایه گذاری در متاورس، درست مانند خرید زمین در متاورس، با این تفاوت که سرگرمی، هیجان و ماجراجویی نیز با آن ادغام شده است.

آموزش بازی Star Atlas: شروع بازی و نحوه کسب امتیاز

اولین قدم برای شروع بازی های کریپتو، اتصال کیف پول بازی است تا بتوانید حساب خود را شارژ کنید یا پاداش هایی را که در بازی دریافت می کنید به کیف پول منتقل کنید. از آنجایی که بازی Star Atlas بر اساس بلاک چین Solana ساخته شده است، پس از ایجاد حساب کاربری باید یک کیف پول Solana داشته باشید تا به بازی متصل شوید. بنابراین، برای گذراندن اولین مرحله، یعنی خرید یک کشتی برای سفر به دور کهکشان، باید سرمایه کافی در حساب خود داشته باشید. برای ایجاد حساب کاربری و اتصال کیف پول Solana به بازی Star Atlas مراحل زیر را دنبال کنید:

کیف پول Solana Phantom برای بازی Star Atlas
 1. اگر کیف پول سولانا ندارید، ابتدا در یکی از صرافی های دلخواه خود یکی بسازید. یکی از انتخاب های مناسب کیف پول فانتوم است که توسط بازی Star Atlas عرضه شده است. برای این کار کافیست به https://phantom.app/ بروید و یک کیف پول خالی بسازید. با نصب افزونه کیف پول در مرورگر خود، می توانید مراحل راه اندازی کیف پول را مستقیماً از مرورگر خود طی کنید.
 2. وب سایت رسمی Star Atlas را به آدرس https://staratlas.com جستجو کنید و روی گزینه Play Now در بالا سمت راست کلیک کنید.
  نصب بازی Star Atlas
اتصال کیف پول سولانا با استار اطلس
یک کیف پول برای اتصال در بازی Star Atlas انتخاب کنید
قفل کیف پول Star Atlas را باز کنید
کیف پول را در بازی Star Atlas بررسی کنید
انتخاب یک جناح بازی در Star Atlas
سه قلمرو در بازی Star Atlas

توجه داشته باشید که اکثر کیف پول های سولانا قبل از اینکه بتوانید امتیازات خود را انتقال دهید یا واریزهای کوچک درون بازی انجام دهید، نیاز به تایید تراکنش های کوچک دارند. برای شروع بازی باید کیف پول خود را با توکن سولانا بارگیری کنید تا پس از اتصال کیف پول، آن را به بازی منتقل کرده و یک کشتی خریداری کنید.

ریزتراکنش ها را در کیف پول فانتوم فعال کنید

نکته کلیدی آموزش بازی ستاره اطلس

پس از ایجاد یک حساب کاربری فعال و خرید کشتی، برای ورود به بازی باید عضو یک تیم یا انجمن شوید. در حال حاضر تیم های مختلفی در سرتاسر دنیا وجود دارند که حتی به بازیکنان اجازه می دهند با افرادی که به زبان خودشان صحبت می کنند بازی کنند. برای یافتن تیم مورد نظر خود می توانید به انجمن هایی که برای این بازی در شبکه های اجتماعی مختلف ایجاد شده اند بپیوندید. استار اطلس لیستی از اصناف مختلف را در سایت اصناف ستاره اطلس جمع آوری کرده است که بازیکنان می توانند برای انتخاب تیم مورد نظر خود را مرور کنند.

چگونه در بازی ستاره اطلس پیشرفت کنیم و امتیاز بگیریم؟

بازی Star Atlas برای تولید کالا و ایجاد حس پیشرفت طولانی مدت برای بازیکنان طراحی شده است. سیاست امتیاز دهی این بازی نیز بر تشویق بازیکنان به ایجاد همکاری سودمند و طولانی مدت با هم تیمی های خود تاکید دارد. بنابراین در طول مسیر بازی باید قدم به قدم و به صورت تیمی پیشرفت های کوچکی انجام دهید اما در نهایت به یک هدف بزرگ برسید.

بد نیست بدانید که طرفداران چند نفره آنلاین (MMO) در بازی های تیمی معمولا از یک ویژگی چندان راضی نیستند. این ویژگی چیزی نیست جز انجام یک سری فعالیت های تکراری با پاداش کم که به تدریج بازیکنان را خسته می کند. چیزی که اکوسیستم Star Atlas را از این نوع بازی ها متمایز می کند، درخت مهارت برای کاهش خستگی بازیکنان از کارهای تکراری است. علاوه بر این، با استفاده از رویکرد درخت مهارت، بازیکنان می توانند زمان و منابع خود را به یک فعالیت خاص اختصاص دهند و در فعالیت کل تیم تداخلی ایجاد نکنند.

مهم ترین جذابیت این بازی این است که پس از جمع آوری امتیاز در درخت خود، می توانید آنها را به توکن های ATLAS تبدیل کنید. لازم به ذکر است که امکان استفاده از خرید توکن های بازی، هم برای خود بازیکنان و هم برای هم تیمی هایشان وجود دارد.

  کسب امتیاز در بازی ستاره اطلس

بازی Star Atlas یک بازی اقتصادی محور است که سعی می کند تمام جنبه های بازی را با جوایزی که تیم به دست آورده است مرتبط کند. پس از شروع بازی، سه مکانیسم نقش کلیدی در پویایی اقتصاد بازی دارند.

پاداش های خلبان ورودی اصلی اقتصاد بازی هستند که می توانند برای فعالیت های مختلف درون بازی استفاده شوند. تولید درون بازی شامل استخراج، پالایش و توسعه فناوری‌ها برای ایجاد دارایی‌های مرتبط جدید است. از این دارایی ها می توان در پایلوت نیز استفاده کرد (اینجاست که متوجه تداوم بازی و قابلیت اتصال مکانیزم های مختلف با یکدیگر خواهید شد). در نهایت، مکانیک های عمومی بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا زمین، شخصیت و سیستم DOA را توسعه دهند.

نیاز به پیشبرد بازی و کسب امتیاز

برای اینکه در بازی اطلس یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید، باید بدانید که یکی از نکات کلیدی در مکانیزم تولید، زمین است. اطلس ستاره ای شامل مناطق، منظومه های خورشیدی و سیارات است و هر قطعه زمین نشان دهنده مالکیت جزئی آن قلمرو یا سیاره است. این بدان معناست که بازیکنان می توانند با خرید زمین و ساختمان های تولیدی (یا انواع دیگر ساختمان ها) تیم خود را توسعه دهند. به یاد داشته باشید، همه این زمین ها برای تشویق مالکان به استفاده از آن، نه فقط مالکیت آن، مالیات می گیرند.

مدیریت منابع و دارایی ها برای کسب درآمد

در بازی Star Atlas دارایی هایی وجود دارد که استفاده از آنها مشابه استفاده از NFT ها در متاورس است. این دارایی ها مانند NFT ها دارای ارزش اقتصادی هستند و فعالیت های زیادی برای به دست آوردن و به دست آوردن آنها وجود دارد. به عنوان مثال ماینینگ به عنوان یکی از ارکان مهم برای تولید و به دست آوردن دارایی در بازی معرفی شده است که بازیکنان برای شروع سرمایه گذاری با خرید توکن های ATLAS نیاز دارند. ممکن است برای استخراج و حفظ تولید طبیعی نیاز به پرداخت NFT در این بخش داشته باشید.

استخراج منابعی را ایجاد می کند که بازیکنان می توانند از آنها برای تجارت یا ایجاد دارایی های جدید استفاده کنند و ارزش کسب و کار و تولیدات خود را افزایش دهند. وقتی بازیکن در فرآیند استخراج مهارت پیدا می کند، بهره وری او افزایش می یابد که به نوبه خود میزان و سرعت جمع آوری منابع را افزایش می دهد و همچنین تخفیف برای کاردستی و نگهداری مزرعه را افزایش می دهد.

بازیکنان برای شروع فعالیت ماینینگ خود به موارد زیر نیاز دارند:

اگر می خواهید منابع تولید شده توسط استخراج را به دارایی های قابل استفاده و ارزشمند تبدیل کنید، باید آنها را اصلاح کنید. برای این منظور سه بخش در بازی تعریف شده است که عبارتند از:

 1. استخراج کننده هایی که مواد خام را استخراج می کنند
 2. پالایشگاه هایی که مواد خام را می گیرند و به منابع قابل استفاده تبدیل می کنند
 3. مدیرانی که مسئولیت کنترل کیفیت منابع تولید و بررسی کارایی، ارزش و مطلوبیت آنها را بر عهده دارند.

آینده بازی Star Atlas

از آنجایی که بازی Star Atlas به تازگی برای بازیکنان عرضه شده است، هنوز نمی توان آن را یک بازی تمام شده در نظر گرفت. بنابراین، آینده او باید پر سر و صدا باشد. البته از سوی دیگر برخی از تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند از آنجایی که ارز دیجیتال این بازی یعنی اطلس در سال 2022 روند نزولی دارد، آینده بازی Star Atlas نیز کمی مبهم است. این موضوع ممکن است برای کسانی که در مورد بازی های رمزنگاری شده جدی هستند کمی نگران کننده به نظر برسد. با این حال می توان گفت افرادی که از بازی Star Atlas NFT دریافت می کنند همچنان از این بازی سود می برند. پس اگر فکر می کنید برای کسب درآمد آماده هستید وارد یک بازی شوید، بازی Star Atlas می تواند گزینه خوبی باشد. همچنین توصیه می کنیم برای احتیاط بیشتر از خرید کشتی های گران قیمت خودداری کنید.

کسب درآمد از بازی ها در متاورس

بازی های متاورس مدت هاست که به عنوان یکی از راه های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است. در این مقاله یکی از بهترین بازی ها در زمینه بلاک چین را به شما معرفی کرده ایم. بازی ستاره اطلس شما می توانید با تکمیل آموزش بازی Star Atlas به راحتی وارد دنیای کهکشانی شوید و در کنار ماجراجویی از بازی پاداش بگیرید و راهی برای سرمایه گذاری آینده خود ایجاد کنید. امیدواریم مطالعه معرفی بازی متاورس استار اطلس برای شما مفید باشد.

استاراتلاس بلاک چین