منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک

آموزش ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک

یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال، کیف پول متامسک است. این کیف پول نرم افزاری در دو نسخه تحت وب و نسخه موبایل برای تلفن های همراه عرضه می شود و به طور کلی استفاده از آن آسان است. محبوبیت متامسک در بازار به کاربردهای خاص آن نیز مربوط می شود. علاوه بر این، روش مبادله ارز دیجیتال در کیف پول Metamask چندان پیچیده نیست. در ادامه این مقاله نحوه ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک را به شما آموزش می دهیم.

نحوه ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک

قبل از بررسی نحوه ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک، خوب است با ساختار آن آشنا شوید. کیف پول ارز دیجیتال متامسک (MetaMask) یک کیف پول ارز دیجیتال HD است که علاوه بر اتریوم از توکن های استاندارد نیز استفاده می کند. ERC20 و ERC721 همچنین پشتیبانی از ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک ساده ترین و اساسی ترین کاری است که می توان به راحتی انجام داد. چون کاربردها و قابلیت های خاصی دارد.

کیف پول Metamask توانایی اتصال به برنامه‌های غیرمتمرکز را دارد که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را می‌فروشند و پروتکل‌های کشاورزی را ارائه می‌کنند و انتقال وجه را برای کاربرانش آسان می‌کند. این کیف پول ارزهای دیجیتالی مانند Auger (REP)، Aurora (AOA)، Maker (MKR) و غیره را پشتیبانی می کند. و امنیت خوبی به عنوان کیف پول نرم افزاری دارد.

Metamask Wallet یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری ارزهای دیجیتال است

نحوه دریافت ارز دیجیتال در کیف پول Metamsk

ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک به دلیل سهولت استفاده کار پیچیده ای نیست. برای دریافت ارز در این کیف پول ابتدا باید وارد صفحه اصلی کیف پول شده و ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کنید. اگر ارز مورد نظر در بین ارزهای موجود نیست، می توانید آن را جستجو کرده و سپس آن را اضافه کنید. پس از آن صفحه اطلاعات ارز مورد نظر برای شما باز می شود و باید گزینه ” را انتخاب کنید.خرید می کندرا کلیک کنید

در مرحله بعد باید روش دریافت را انتخاب کنید. در حالت اول می توانید مستقیماً از طریق سایت wyre ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید و در حالت دوم می توانید مستقیماً ارزهای دیجیتال را از کیف پول انتخابی خود وارد کنید یا در کیف پول Metamask خود صرافی کنید. حالت اول با کارت اعتباری و اطلاعات کاربری شما امکان پذیر است. اما اگر حالت دوم را انتخاب کنید، باید ” را انتخاب کنیدنمای کلی حساب” انتخاب کنید.

مرحله بعدی ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک مربوط به آدرس کیف پول است. در این مرحله هنگام وارد کردن آدرس باید مراقب باشید. همچنین امکان وارد کردن آدرس از طریق کد QR (در نسخه موبایل کیف پول متامسک) نیز وجود دارد. پس از به اشتراک گذاشتن آدرس کیف پول ارز خود با پلتفرم مبدا (صرافی یا کیف پول دیگر)، فقط باید منتظر بمانید تا سکه ها وارد حساب شما شوند.

استفاده آسان از Metamask برای ارسال و دریافت ارز دیجیتال

نحوه ارسال ارز دیجیتال به کیف پول Metamsk

برای ارسال ارز دیجیتال به متامسک ابتدا باید وارد صفحه اصلی کیف پول شده و سپس ارز مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون وارد صفحه اطلاعات ملک مورد نظر می شوید و باید گزینه ” را انتخاب کنید.ارسال” انتخاب کنید.

مرحله بعدی وارد کردن آدرس مقصد است. برای این قسمت باید وارد کنید “افزودن گیرنده“برای تبدیل شدن به یاد داشته باشید که در این بخش می توانید یک آدرس جداگانه وارد کنید و دارایی مورد نظر را بین حساب های مختلف کیف پول خود منتقل کنید.

در مرحله بعد باید وارد کنید “تعدادو مبلغ را به ارزی که می خواهید ارسال کنید مشخص کنید. همچنین امکان درج دستی کارمزد تراکنش در این قسمت وجود دارد. در نهایت گزینه “بعدی“برای وارد کردن تراکنش خود در” را انتخاب کنیدفعالیتدر معرض بودن. در این قسمت از طریق گزینه تسریع در تراکنش امکان تغییر کارمزد را دارید.تسریع کنید“افزایش در نهایت، اگر تراکنش کامل شود، وضعیت آن از ” تغییر می کنددر انتظار“آره”تایید شده“تغییر خواهد کرد.

امکان افزایش کارمزد در کیف پول Metamsk

Metamask، یک کیف پول آسان برای استفاده

همانطور که مشاهده کردید، ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک بسیار آسان است. تراکنش های این کیف پول معمولا سرعت خوبی دارند. علاوه بر این با افزایش کارمزد می توان سرعت تراکنش را افزایش داد. هنگام ارسال و دریافت ارز دیجیتال در متامسک، می توانید “فعالیتو اطلاعات تراکنش مورد نظر خود را مشاهده کنید. در نهایت، این کیف پول به عنوان یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری برای ارز دیجیتال شناخته می شود که یادگیری نحوه کار با آن برای افرادی که در بازار ارز دیجیتال فعال هستند ضروری است.