منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آلبرایت کپیتال شکایت خود را علیه آزمایشگاه های ترافورم پس گرفت

آلبرایت کپیتال شکایت خود را علیه آزمایشگاه های ترافورم پس گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آلبرایت کپیتال شکایت خود را علیه آزمایشگاه های ترافورم پس گرفت

شکایت آلبرایت کپیتال علیه Traform Labs (TFL)، سازنده لونا، داوطلبانه رد شد. این شرکت مدعی کلاهبرداری توسط TFL شد و به ویژه توسط استیبل کوین UST آسیب دید.

آلبرایت کپیتال به طور داوطلبانه شکایت دسته جمعی علیه آزمایشگاه های ترافور را رد کرده است. این شکایت ادعا می کند که TFL با استفاده از استیبل کوین UST خود مرتکب کلاهبرداری شده است. دعوای دسته جمعی تنها یکی از بسیاری از مواردی بود که TFL با آن مواجه شد. این کمک چندانی به Traform Labs نکرد، اما با این وجود باعث خوشحالی شرکت شد. این شکایت ادعا می کند که TFL استیبل کوین UST، ارز دیجیتال Terra (LUNA) و سایر موارد مرتبط را به شیوه ای غیراخلاقی تبلیغ کرده است. علاوه بر این، Du Quan و سایر مدیران ظاهراً منابع مالی Terra Ecosystem را مورد سوء استفاده قرار دادند.

سقوط ترا در ماه می 2022 یک رویداد بزرگ بازار بود و زنجیره ای از حوادث را به وجود آورد که منجر به ورشکستگی چندین شرکت شد. همچنین باعث ایجاد یک سری پرونده های قضایی شد که TFL برای مدت طولانی با آنها رسیدگی خواهد کرد.

پرونده Albright v. Traform Labs عمدتاً بر روی استیبل کوین و تبلیغ آن متمرکز بود و UST را یک طرح پونزی نامید. چندین متهم در این پرونده وجود داشتند، از جمله بنیاد لونا، دلفی دیجیتال، جامپ تریدینگ، نیکلاس پلاتیاس، خوزه مکدو، کاناو کاریا و رمی تتوت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.