منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آستانه (T) در 30 روز بیش از 200 درصد افزایش یافته است

آستانه (T) در 30 روز بیش از 200 درصد افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آستانه (T) در 30 روز بیش از 200 درصد افزایش یافته است

توکن اصلی Threshold، نماد T، تنها در 30 روز بیش از 200 درصد افزایش قیمت داشته و از ارزهای دیجیتال برتر از جمله بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بهتر عمل کرده است. این شبکه نتیجه یکپارچگی زنجیره ای بین دو شبکه موجود NU و KEEP است و یک پروتکل پل غیرمتمرکز است که حریم خصوصی را در بلاک چین های عمومی افزایش می دهد. T نماد پایه و مستقل این پروتکل است.

افزایش قیمت این ارز دیجیتال را می توان تا حدی به آنچه به عنوان “اثر Coinbase” شناخته می شود نسبت داد. اثر کوین بیس به افزایش قیمت یک ارز دیجیتال به دنبال اعلام فهرستی در پلت فرم معاملات ارز دیجیتال کوین بیس اشاره دارد. کوین بیس پشتیبانی از توکن T در شبکه اتریوم را در 25 ژانویه اعلام کرد.

از آن زمان تاکنون قیمت این ارز دیجیتال افزایش یافته است، اما این افزایش را نمی توان به اثر کوین بیس نسبت داد. Threshold اخیراً یک پست وبلاگ منتشر کرده است که در آن پروتکل tBTC v2 Threshold را به عنوان یک پل کاملاً غیرمتمرکز از بیت‌کوین به اتریوم توصیف می‌کند که منبع باز، غیرقانونی و کاملاً شفاف است. Threshold می گوید این پروتکل راه حلی برای مشکلات اعتماد در سیستم عامل های متمرکز است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.