منو سایت

آرزیندزا کاردانو در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزیندزا کاردانو در سال 2023

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در سال 2023

Cardano با مجموعه ای از ابتکارات توسعه شبکه یکی از هیجان انگیزترین پروژه های ارز دیجیتال باقی می ماند و سرمایه گذاران امیدوارند که این فعالیت ها تأثیر مثبتی بر قیمت آن در آینده داشته باشد.

شبکه Cardano از به‌روزرسانی‌های مداوم توسعه در بازار نزولی 2022 برخوردار بوده است، با معیارهایی مانند قراردادهای هوشمند که به نقاط عطف جدیدی می‌رسند. در واقع، این دارایی به دلیل سقوط کلی بازار کریپتو، با رویدادهایی مانند سقوط FTX و عوامل اقتصاد کلان، در کانون توجه قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ADA

کاردانو در سال 2022 پس از بازار صعودی در سال 2021، سطوح حمایتی مهمی را از دست داد، جایی که به بالاترین سطح تاریخ به بالای 3 دلار رسید. در زمان انتشار، Cardano در حدود 0.26 دلار معامله می شود که حدود 92 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

نمودار قیمت ADA

نمودار قیمت ADA

پس از ثبت یک افزایش 1.7 درصدی در روز گذشته، سرمایه گذاران ADA امیدوارند که دارایی به کف رسیده باشد تا مبنایی برای رالی دیگری باشد که در سال 2023 تشدید خواهد شد. برای یک رالی تا 0.50 دلار.

در حال حاضر، تحلیل فنی کاردانو کاملاً نزولی به نظر می رسد.

شاخص های فنی مربوط به ADA

شاخص های فنی مربوط به ADA

تحلیل بنیادی کاردانو

به طور کلی، توسعه شبکه به عنوان یک محرک صعودی بالقوه برای ADA عمل خواهد کرد. این پیشرفت باعث شد که کاردانو به عنوان یک قاتل بالقوه اتریوم متمایز شود، در حالی که کوچکتر از سایر پلتفرم‌های ارز دیجیتال است.

شایان ذکر است که شهرت ADA در بازار یکی از ویژگی های رو به رشد قراردادهای هوشمند با تاکید بر امنیت و عدم تمرکز است.

کارشناسان اشاره کردند که فعالیت قوی شبکه می تواند قیمت کاردانو را تا سال 2025 به 8 دلار برساند. بنابراین، برای رسیدن این دارایی به چنین سطوحی، سال 2023 می تواند برای دستیابی به این هدف بسیار مهم باشد.

با این حال، چشم انداز کاردانو بر حرکت کلی بازار با تمرکز بر نحوه عملکرد عوامل اقتصاد کلان غالب متکی خواهد بود. در عین حال، با توجه به حوزه های قضایی بیشتر بر روی مقررات، هر قانونی که بخش کریپتو را هدف قرار دهد احتمالاً بر ارزش کاردانو در سال 2023 و پس از آن تأثیر می گذارد.

در همین حال، هوش مصنوعی PricePredictions نشان می‌دهد که کاردانو احتمالاً در سال 2023 وارد فاز ادغام خواهد شد. به طور خاص، این پیش‌بینی نشان می‌دهد که ADA می‌تواند در 1 ژانویه 2023 با قیمت 0.24 دلار معامله شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

1/5 – (1 امتیاز)