منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ بایننس برای خرید بانک آماده می شود؟

آرزینجا مگ بایننس برای خرید بانک آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ بایننس برای خرید بانک آماده می شود؟

بر اساس گزارش بلومبرگ، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال بهبود بازی خود است و به طور بالقوه می تواند وارد مرحله خرید عمده شود. این صرافی ممکن است به فکر خرید یک موسسه مالی برای «پر کردن شکاف» در بازار سنتی با صنعت نوپای کریپتو باشد.

Changpeng Zhao، مدیرعامل این شرکت، قصد خود را برای اختصاص بیش از یک میلیارد دلار به خریدهای احتمالی در ماه های آینده ابراز کرده است. صرافی های کریپتو از این قانون قدیمی پیروی می کنند که:

بازارهای نزولی بهترین زمان برای خرید و انباشت هستند.

CZ در مصاحبه ای در کنفرانس Web Summit در لیسبون، پرتغال، مکانی ایده آل برای سرمایه گذاران رمزنگاری به دلیل مالیات صفر درصدی بر دارایی های دیجیتال، گفت:

افرادی هستند که انواع خاصی از مجوزهای محلی، بانکداری سنتی، ارائه دهندگان خدمات پرداخت و حتی بانک ها را دارند. ما به این موارد نگاه می کنیم. ما می خواهیم پلی بین ارزهای دیجیتال و دنیای مالی سنتی باشیم.

مدیر عامل بایننس معتقد است خرید یک موسسه مالی سنتی می تواند یک “حرکت هوشمندانه” برای صرافی باشد. این پلتفرم در حال حاضر با بانک ها کار می کند و شاهد بوده است که کاربران بسیاری برای استفاده از خدمات مبادله ارزهای دیجیتال به این موسسات سنتی هجوم آورده اند.

ژائو معتقد است که از این نظر، بانک ها شاهد افزایش در ارزش گذاری خود هستند. اگر مؤسسات از قبل درآمد کسب می کنند، صرافی ارزهای دیجیتال می تواند کنترل کل فرآیند را در دست بگیرد و 100٪ از مزایای آن را به دست آورد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.