منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ انباشت بیت کوین را افزایش می دهد و از سطح 21 هزار دلار عبور می کند

آرزینجا مگ انباشت بیت کوین را افزایش می دهد و از سطح 21 هزار دلار عبور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ انباشت بیت کوین را افزایش می دهد و از سطح 21 هزار دلار عبور می کند

بیت کوین امروز به بالای 21000 دلار رسید زیرا داده های بلاک چین نشانه هایی از انباشته شدن سرمایه گذاران را نشان داد.

میله‌های ارزش بیت کوین UTXO نشان می‌دهند که اخیرا چندین میله خریداری شده است

همانطور که توسط یک تحلیلگر در یک پست CryptoQuant اشاره شد، نوارهای ارزشی که برای حدود ده روز صعودی بودند، اکنون دوباره در حال تثبیت هستند. شاخص مربوطه در اینجا “باندهای ارزش UTXO” است که به ما می گوید چند درصد از کل عرضه بیت کوین توسط کدام باندها نگهداری می شود.

محدوده‌ها یا گروه‌های ارزش در اینجا بر اساس تعداد سکه‌ها در تراکنش خرج نشده (UTXO) یا صرفاً مقدار موجود در هر کیف پول تقسیم می‌شوند. به عنوان مثال، محدوده ارزش 1 تا 10000 بیت کوین شامل تمام کیف پول هایی است که در حال حاضر بین 1 تا 10000 بیت کوین دارند. وقتی هر نوار ارزشی روند صعودی را نشان می دهد، به این معنی است که تعداد پورتفولیوها در آن محدوده خاص در حال افزایش است.
در زمینه بحث فعلی، محدوده های ارزش مربوط به گروه های 0.1 تا 1 BTC، 10-10 BTC و 10-100 BTC است. در اینجا نموداری وجود دارد که روندهای درصد دامنه مقدار UTXO را برای هر یک از این گروه ها نشان می دهد:

بیت کوین بخرید

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، زمانی که قیمت بیت کوین برای اولین بار شروع به افزایش کرد، هر سه گروه ارزشی شروع به کاهش کردند. این بدان معناست که سرمایه‌گذارانی که دارای مقادیر پرتفوی در این محدوده‌ها بودند، شروع به دامپینگ کردند و فرصتی برای کسب سود ایجاد کردند.

زمانی که قیمت به اوج خود رسید، این اقدامات به پایین ترین حد خود رسید و سپس با روندهای جانبی (همراه با قیمت) همراه شد. با این حال، طی چند روز گذشته، نرخ عرضه بیت کوین در این باندهای ارزش UTXO دوباره شروع به افزایش کرده است. این بدان معنی است که سطوح بالای 20000 دلار انباشته شده است که نشان می دهد سرمایه گذاران معتقدند که قیمت در حال افزایش است.

و در واقع، پس از این مرحله ساخت، کریپتو در روز گذشته به شدت افزایش یافت و دوباره از سطح 21000 دلار عبور کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.