منو سایت

آرزینجا بیت کوین پاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا بیت کوین پاد

5 شاخصی که پایین بودن بیت کوین را اعلام کرد

بازارهای بیت کوین و کریپتو در تمام سال در قلمرو نزولی قرار داشته اند و این تقریباً زمانی است که به انتهای چرخه بیت کوین می رسیم.

در طول بازار نزولی قبلی، یک سال پس از اوج قیمت بیت کوین، بازار در دسامبر 2018 به 3200 دلار رسید. این بار، بیت کوین 75 درصد از بالاترین سطح یک ساله خود کاهش یافته است و سیگنال های پایین آمدن بیت کوین در حال افزایش است.

در 6 دسامبر، چارلز ادواردز، موسس صندوق سرمایه گذاری کاپریول، داده های Onchain را بررسی کرد. او دریافت که چندین سیگنال وجود دارد که بهترین زمان برای خرید بیت کوین را نشان می دهد.

غلاف بیت کوین

پذیرش بیت کوین علیرغم سقوط صرافی FTX و مشکلاتی که در صنعت ایجاد کرد، در بالاترین حد خود قرار دارد. در حال حاضر شاهد بالاترین نرخ رشد آدرس ها با بیش از 0.1 بیت کوین در تاریخ هستیم. آدرس هایی که بیش از یک سال بیت کوین را در اختیار دارند نیز بیش از هر زمان دیگری از شبکه را نشان می دهند.

علاوه بر این، تنها چهار بار دیگر در تاریخ شبکه وجود داشته است که هزینه تولید بیت کوین کمتر از هزینه برق بوده است. این موارد با کف بازار نیز مصادف شد.

ادواردز خاطرنشان کرد که قیمت بیت کوین نیز با 55 درصد تخفیف نسبت به ارزش بیت کوین انرژی معامله می شود. BEV ارزش منصفانه دارایی است که با استفاده از وات خالص انرژی مصرف شده در شبکه ارزیابی می شود. این در حال حاضر بزرگترین تخفیف از زمانی است که قیمت ها در مارس 2020 به 4000 دلار و در ژانویه 2015 به 160 دلار رسید.

فشار فروش ماینر نیز در سومین سطح بالاتر قرار دارد. فشار فروش ماینر تنها زمانی از سطح فعلی فراتر رفت که قیمت آن در 2290 دلار بود. اندیکاتور Hash ribbons نیز این مرحله از تسلیم یا تسلیم ماینر را تایید می کند که نشان دهنده پایین بودن بیت کوین است.

محدوده دینامیکی نسبت NVT یا بیت کوین PE نیز مثبت شده است، به این معنی که هزینه شبکه در مقایسه با ارزش تراکنش های انجام شده از زنجیره پایین است. علاوه بر این، Dormancy Flow نیز به پایین ترین سطح خود در ماه گذشته رسیده است. به گفته سازنده این اندیکاتور، زمانی که ارزش رویا در پایین ترین سطوح بلندمدت از ارزش بازار بیشتر شود، می توان بازار را کاملا تسلیم شده در نظر گرفت.

وسط نیم سیکل

ادواردز گفت این فقط داده ها نیستند که پایین بیت کوین را به ما نشان می دهند، و نتیجه گیری کرد:

ما همچنین برای آخرین چرخه بیت کوین قبل از نصف شدن بیت کوین در پایین هستیم. اینجاست که احساسات همیشه به پایان می رسد و بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت انجام می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)