منو سایت

آخرین گزارش ذخایر دایره

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین گزارش ذخایر دایره

بر اساس آخرین گزارش ذخایر دایره، حدود 75 درصد از کل ذخایر کوین USDC (USDC) در قالب اسناد خزانه داری ایالات متحده است.

تا 30 نوامبر 2022، Circle 43.4 میلیارد دلار وثیقه برای 43.23 میلیارد USDC در گردش داشت. از این رقم، 12.79 میلیارد دلار در صندوق ذخیره Circle بود. این صندوق ثبت شده و تماماً متعلق به Circle Inc است. و توسط BlackRock مدیریت می شود. از 30 نوامبر، دارایی های صندوق شامل 12 اسناد خزانه داری ایالات متحده بود.

Circle صندوق ذخیره خود را در 3 نوامبر ایجاد کرد و در کمتر از یک ماه، حدود 29.5 درصد از ذخایر استیبل کوین خود را به صندوق منتقل کرد. از آن زمان، اطلاعات افشا شده توسط بلک راک نشان می دهد که “ذخایر USDC سرمایه گذاری شده در صندوق ذخیره Circle به حدود 28.6 میلیارد دلار یا 65٪ افزایش یافته است.”

جان پل کونینگ، تحلیلگر محبوب رمزارز، این را یک “برنده” برای کاربران USDC خواند و افزود:

Circle بخشی از کنترل خود را بر ذخایر USDC به یک مدیر خارجی و تحت نظارت SEC می دهد که در نهایت USDC را ایمن تر می کند. شفافیت نیز بهبود یافته است. زیرا کاربران USDC اکنون می توانند به روز رسانی های منظم را از BlackRock دریافت کنند.

از 30 نوامبر، 19.41 میلیارد دلار دیگر ذخایر USDC مستقیماً توسط CIRCLE به عنوان اسناد خزانه نگهداری می شود. این امر باعث شد که بخشی از ذخایر USDC که مستقیماً از طریق صندوق ذخیره شرکتی نگهداری می شود به 32.2 میلیارد دلار یا حدود 75 درصد از کل ذخایر افزایش یابد. علاوه بر این، 11.15 میلیارد دلار ذخایر استیبل کوین به عنوان پول نقد در موسسات مالی تحت نظارت ایالات متحده، از جمله بانک نیویورک ملون، بانک اعتماد شهروندان، بانک مصرف کننده، بانک جامعه نیویورک، بانک امضا، بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت نگهداری می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.