Yoga Labs هیچ حق چاپی برای تصاویر NFT خود ندارد

Yoga Labs هیچ حق چاپی برای تصاویر NFT خود ندارد

اسناد دادگاه نشان می دهد که شرکت مادر Monkey Castle (BAYC)، Yoga Labs، هیچ حق چاپی بر تصاویر این مجموعه ندارد. این اطلاعات از اسناد دادگاه در دادخواست بین لابراتوارهای یوگا و هنرمند رایدر ریپس بدست آمده است.

ریپس از تصاویر این مجموعه معروف NFT در مجموعه NFT خودش به نام RR/BAYC استفاده کرد. لابراتوارهای یوگا از ریپس به دلایل مختلف از جمله تبلیغات نادرست، علائم تجاری و نقض سایبری شکایت کرده است. شرکت مادر BAYC از Rips به دلایل کپی رایت شکایت نکرده است.

اگرچه Monkey Castle (BAYC) هنوز جزو محبوب ترین کیف پول های NFT در بازار است، اما اخیراً محبوبیت آنها کاهش یافته است. این پروژه با کاهش 30 درصدی حجم فروش در 24 ساعت و کاهش 12 درصدی در ارزش فروش به 1.1 میلیون دلار مواجه شد.

سلبریتی هایی که خود را به عنوان میمون های قلعه معرفی می کنند با شکایت قضایی روبرو می شوند

در همین حال، افراد مشهور به دلیل تبلیغ مجموعه NFT Castle Monkey با یک شکایت دسته جمعی روبرو هستند. جاستین بیبر، مدونا، استف کری و پاریس هیلتون از جمله آنها هستند. این شکایت که در ماه دسامبر در کالیفرنیا تنظیم شد، ادعا می کند که افراد مشهور قوانین ایالتی و فدرال را نقض کرده اند. این شکایت ادعا می‌کند که گای اوزیری، مدیر استعدادیابی، از افراد مشهور خواسته است در ازای دریافت پولی که از طریق MoonPay ارسال می‌شود، مجموعه Castle Monkey را به صورت عمومی تایید کنند. Osiri همچنین سرمایه گذاری در Moon Pi دارد.

آزمایشگاه یوگا این ادعا را رد کرد. این شرکت در میانه چندین پرونده قضایی است، اما همچنان به انتشار مجموعه های جدید، از جمله Sewer Pass که اخیراً منتشر شده است، ادامه می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.