منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • UniSwap در یک دوراهی برای هزینه های سوئیچینگ قرار دارد

UniSwap در یک دوراهی برای هزینه های سوئیچینگ قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
UniSwap در یک دوراهی برای هزینه های سوئیچینگ قرار دارد

تقریباً شش ماه پس از پیشنهاد UniSwap [UNI] برای “تغییر هزینه” جامعه پلتفرم در نهایت به آن رای خواهد داد. با این حال، افشاگری های جدیدی در مورد اینکه در صورت اجرای نهایی پروتکل شارژ، چه اتفاقی برای UniSwap می افتد، وجود دارد. آدام کوکران، مشارکت کننده محبوب بلاک چین، گفت که این سوئیچ پتانسیل افزایش درآمد UniSwap را دارد. ناگفته نماند که او ادعا می کند که ارزش پروتکل می تواند 314.93 برابر افزایش یابد.

Unswap در چهارراه

با این حال، از آنجایی که شرایط پیشنهاد در آن زمان مشخص نبود، اعضای جامعه درخواست زمان بیشتری کردند. پس از تصمیم گیری برای رای گیری، اعضا بحث خود را از سر گرفتند. نظرات جامعه نشان می دهد که اعضا در مورد توسعه در دوراهی قرار دارند. در حالی که برخی آزمایش را پیشنهاد کردند، برخی دیگر فکر کردند که این ایده خوبی نیست.

جک لونگارزو که در گروه دوم قرار داشت گفت:

من فکر می کنم تغییر هزینه ها برای اهداف مورد نظر معکوس خواهد بود. من کاملا موافقم که TVL، سهم بازار و رشد حجم معاملات باید اولویت‌های اصلی پروتکل UniSwap در این مرحله از حیات آن باشد.

علیرغم اشتیاق او به نتیجه فرآیند رأی گیری، نظر کوکران منفی بود. به گفته وی، نسبت قیمت به درآمد نقش مهمی در اطراف مبادلات خواهد داشت. این به نوبه خود ممکن است بر تصمیمات جامعه UniSwap تأثیر بگذارد.

صرف نظر از توسعه، برای UniSwap سخت بوده است که ارزش کل قفل شده (TVL) خود را حفظ کند. به گفته دیفای لاما، TVL پروتکل 3.46 میلیارد دلار است. اگرچه این کاهش در 24 ساعت گذشته اندک بود، اما در 30 روز گذشته 20.63 درصد کاهش یافت.

قیمت سوآپ یونی

این مقدار به این معنی است که سرمایه گذاران حجم قابل توجهی را به استخر سهام، وام و نقدینگی UniSwap ارسال نمی کنند. همچنین نشان می دهد که بازار بازده کل unswap در بهترین حالت خود قرار ندارد. با این حال، به نظر نمی رسد سرمایه گذاران UNI از این وضعیت ناراحت باشند. این ادعا به دلیل موقعیت توکن در داده ها است. به گزارش Sentiment، عرضه ارز UNI تا 13 آذر 5088 بود. از سوی دیگر تولید ارز 18600 بود که فاصله بین این دو رقم به این معنی بود که ترسی از فشار فروش وجود نداشت. با این حال، این همچنین نشان دهنده افزایش سیگنال خرید نیست که می تواند قیمت UNI را تحریک کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.