منو سایت

TrustVolt Token (TWT) چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
TrustVolt Token (TWT) چیست؟

معرفی Trust Volt Token (TWT)

TrustVault Token یا TWT یک توکن BEP-20 ساده است که مجموعه ای از مزایا و مشوق ها را برای کاربران TrustVault فراهم می کند. TrustVault خود یک کیف پول رمزنگاری موبایل است که از ده ها دارایی محلی محبوب، علاوه بر توکن های محبوب در بلاک چین های اتریوم، بایننس و ترون پشتیبانی می کند.

دارندگان توکن TWT هنگام استفاده از TrustVault از مزایای مختلفی برخوردار می شوند، از جمله تخفیف برای خرید ارزهای دیجیتال درون برنامه ای و استفاده از خدمات تبادل غیرمتمرکز (DEX). دارندگان TWT همچنین می توانند در مدیریت TrustVault شرکت کنند و می توانند در مورد پیشنهادات به روز رسانی TrustVault رای دهند و به توسعه برنامه کمک کنند. توکن TrustVolt ابتدا به عنوان یک دارایی BEP-2 در زنجیره بایننس راه اندازی شد، اما به عنوان یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس در اکتبر 2020 راه اندازی شد.

چگونه یک ولت اعتماد ایجاد کنیم

TrustVault توسط ویکتور رادچنکو در سال 2017 تأسیس شد. رادچنکو که در Mountain View، کالیفرنیا مستقر است، قبلاً نقش توسعه و مهندسی را در چندین شرکت فناوری بر عهده داشت و همچنین Path Tracker را در سال 2013 تأسیس کرد. شرکتی که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها را برای کامیون‌ها حفظ می‌کند. رانندگان و شرکت های لجستیک

رادچنکو وقتی متوجه شد که “فروشگاه های برنامه کیف پول منبع باز برای توکن های اتریوم و ERC20 ندارند. این پلتفرم در جولای 2018 توسط بایننس به مبلغ نامشخصی خریداری شد، توجه خود را به صنعت ارز دیجیتال موبایل معطوف کرد، اما رادچنکو همچنان بخشی از آن است. تیم Binance روی پلتفرم کار می کند.

فن آوری

به عنوان بخشی از انتقال به زنجیره هوشمند بایننس، 99 درصد از عرضه اولیه توکن‌های TWT سوزانده شد و حداکثر عرضه جدید 1 میلیارد TWT تعیین شد. از این مقدار، کمی بیش از یک چهارم در حال حاضر در گردش است. عرضه در گردش TWT به تدریج افزایش می یابد زیرا توکن های TWT توسط کاربران TrustVault برای انجام وظایف مختلف مانند شرکت در کمپین های ارجاع، شرکت در تست ها و انجام وظایف درون برنامه ای مانند شرط بندی و تجارت ارزهای دیجیتال به دست می آید. به گفته منبع رسمی، 40 درصد از عرضه توکن های TWT برای جذب کاربران، 15 درصد به انجمن TrustVault، 30 درصد ذخیره و 15 درصد به توسعه دهندگان اختصاص خواهد یافت. از اکتبر 2020، TrustVault هنوز Tokenomics یا برنامه انتشار کاملی برای TrustVault Token منتشر نکرده است.

بر اساس زنجیره هوشمند بایننس، توکن کیف پول اعتماد توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام (POS) به طور دقیق آزمایش شده پشتیبانی می شود. این برای محافظت از شبکه در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات بالقوه، از جمله حملات 51٪ و Sybil استفاده می شود. همچنین توسط یک برنامه پاداش سخاوتمندانه باگ که توسط بایننس اجرا می‌شود، محافظت می‌شود، که تا 10000 دلار به صورت BNB به هر کسی که آسیب‌پذیری در زنجیره Binance و قراردادهای هوشمند زیربنایی آن پیدا کند، پرداخت می‌کند. علاوه بر این، TWT به عنوان یک دارایی BEP-20 توسط امنیت نرم افزار کیف پول مورد استفاده برای مدیریت آن محافظت می شود. برای TrustVault، این شامل یک قفل امنیتی رمز عبور و یک عبارت بازیابی 12 کلمه ای است.

مزایای توکن TrustVolt

TrustVault Token یک توکن ابزاری است که برای ارائه ارزش اضافی به کاربران برنامه تلفن همراه TrustVault طراحی شده است و خارج از اکوسیستم TrustVault استفاده نمی شود. با این حال، به عنوان یک دارایی BEP-20، توکن‌های TrustVault را می‌توان به هر کیف پولی که از دارایی‌های زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می‌کند، منتقل کرد، جایی که می‌توان آن‌ها را در برابر سایر دارایی‌ها معامله کرد یا به عنوان پرداخت برای خدمات استفاده کرد. از آنجا که حق رای و کنترل توسعه کیف پول اعتماد را نیز فراهم می کند و می تواند برای تراکنش های تخفیف دار DEX و خریدهای درون برنامه ای استفاده شود، TWT ارزش خود را به عنوان یک ابزار سوداگرانه توسعه داده است.

TWT همچنین یکی از اولین توکن هایی بود که در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه اندازی شد. یک بلاک چین با کارایی بالا که برای قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است. در نتیجه، TWT را می توان با کارمزدهای بسیار کم و زمان تأیید تراکنش تقریباً فوری منتقل کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.