منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shiba Inu یکی از ویژگی های مورد علاقه آدرس های جدید است

Shiba Inu یکی از ویژگی های مورد علاقه آدرس های جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Shiba Inu یکی از ویژگی های مورد علاقه آدرس های جدید است

تجزیه و تحلیل Anchen Nansen نشان می دهد که چگونه معامله گران ریسک گریز در پمپ سال نو شرکت می کنند. به خصوص وقتی صحبت از شیبا اینو می شود.

طی هفت روز گذشته، Shiba Inu Token (SHIB) در میان کیف پول‌های رمزنگاری جدید خریدی داغ بوده است. به گفته نانسن، SHIB به بیش از 12000 کیف پول جدید تحویل داده شده است که آن را به محبوب ترین دارایی غیر استیبل کوین تبدیل کرده است. در این دوره هفت روزه، این کیف‌ها شاهد 56 میلیون دلار ورودی شیبا بودند.

این کیف پول ها لزوماً توسط خریدارانی که برای اولین بار SHIB دارند کنترل نمی شوند. برعکس، بسیاری از کیف پول‌های ترانزیت ممکن است متعلق به کهنه‌کاران تجارت کریپتو باشد. با این وجود، شیبا در این کیف پول های جدید بسیار بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال ظاهر می شود.

میم سکه SHIB بیش از 6 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا معامله گران اخبار این هفته در مورد پروتکل لایه 2 Shibarium را دنبال می کنند. علاوه بر این، در هفته گذشته نشانه های دیگری از حیات در کریپتو وجود داشته است. قیمت بیت کوین که تا 8 ژانویه زیر 17000 دلار بود به حدود 21000 دلار بازگشته است.

اکثر تراکنش‌های Shiba Ino در استخرهای مایع wETH-SHIB در UniSwap و ShiBSwap، صرافی غیرمتمرکز بومی شیبا، انجام می‌شود. Rapid Ether همچنان برترین جفت معاملاتی SHIB است و 65 درصد از نقدینگی موجود را به خود اختصاص داده است. نزدیک به یک چهارم نقدینگی توسط BONE، نشانه مدیریت پروژه شیبا اینو، تامین می‌شود.

حدود 22 درصد از عرضه در گردش SHIB در صرافی های کریپتو نگهداری می شود، بایننس، بزرگترین صرافی جهان، بیش از هر صرافی دیگری SHIB را در اختیار دارد. Crypto.com در رتبه دوم قرار دارد. شایان ذکر است، کل سپرده های SHIB بایننس در طی هفت روز حدود 1.6 تریلیون توکن کاهش یافت، در حالی که صرافی های کوچکتر مانند OKX شاهد افزایش سپرده های خود بودند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.