منو سایت

Reddit NFT ها به بالاترین حد خود رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Reddit NFT ها به بالاترین حد خود رسید

مجموعه توکن های NFT Reddit در 3 دسامبر رکورد جدیدی را ثبت کرد. در این روز 255000 پروفایل کاربری جدید در این سایت ایجاد شد.

به گزارش والکس و به نقل از کوین تلگراف، رکورد قبلی در 30 و 31 آگوست به دست آمد. از این تاریخ، روزانه بیش از 200000 آواتار NFT استخراج می شود.

این توکن های NFT در شبکه اجتماعی Reddit و به طور کلی به عنوان تصاویر پروفایل کاربر استفاده می شوند. این مجموعه توسط چند هنرمند مستقل ساخته شده است.

این مجموعه در ماه جولای راه اندازی شد و به طور گسترده به عنوان راهی برای ترویج فناوری بلاک چین دیده می شد. Reddit فروش این آواتارها را برای ارز دیجیتال متوقف کرد و تصمیم گرفت آنها را به جای توکن های NFT، کلکسیون های دیجیتال بنامد.

تعداد ضرابخانه های روزانه از مجموعه NFT شبکه Reddit
شماره روزانه Reddit NFT Mint

طبق آمار سرویس تحلیلی تجزیه و تحلیل تلماسه، بیش از 4.4 میلیون آواتار reddit هک شده است. این مجموعه بر اساس شبکه Polygon ساخته شده است. آمارهای Dune Analytics نشان می دهد که تنها 40000 مورد از این NFT از زمان عرضه به فروش رسیده است و عموم مردم ترجیح داده اند توکن های خود را نگه دارند. 3.7 میلیون آدرس منحصر به فرد دارندگان این توکن ها هستند.

حجم فروش این مجموعه در 24 اکتبر به بالاترین حد خود رسید. در این روز، خریداران از سال 1991 تاکنون 2.5 میلیون دلار برای این دارایی‌های دیجیتال هزینه کرده‌اند.

برخی از توکن‌های کمیاب‌تر در این سری در بازارهای فروش ثانویه NFT مانند OpenC محبوب هستند و بیش از 300 دلار به فروش می‌رسند. قیمت فروش در پلتفرم Reddit حدود 50 دلار است.

از سوی دیگر، خبرهای خوبی از بازار NFT به گوش می رسد. برای اولین بار در 7 ماه گذشته، حجم فروش توکن های خارجی به دلار افزایش یافت. داده های سرویس کریپتواسلام این گزارش از افزایش 16 درصدی فروش NFT در ماه نوامبر خبر داد.

در این ماه، حجم فروش این اقلام دیجیتال به 534 میلیون دلار رسید که نسبت به اکتبر 460 میلیون دلار افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

این اولین بار از ماه آوریل بود که شاهد رشد ماهانه فروش در این حوزه بودیم. رکورد فروش متعلق به ماه ژانویه با حجم 4.7 میلیارد دلار است. اکتبر نیز کمترین حجم معاملات را در سال 2022 داشته است.

یکی از دلایل احتمالی این امر می تواند ظهور چندین تراکنش بزرگ متعلق به مجموعه های محبوب NFT باشد. طبق آمار، بهترین مجموعه‌های سی روز گذشته به ترتیب BAYC، MAYC و Otherdeeds هستند که متعلق به آزمایشگاه‌های یوگا هستند. حجم فروش مجموعه معروف قلعه میمون ها در آبان ماه نسبت به سی روز گذشته ۸۹ درصد افزایش داشته است.

تعداد معاملات فروش در آبان ماه نسبت به مهرماه 17.6 درصد کاهش داشته است.