منو سایت

Quick Mint NFT با مرورگر Opera

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Quick Mint NFT با مرورگر Opera

Quick Mint NFT از طریق مرورگر اپرا

مرورگر اپرا اعلام کرده است که با Alteon Launchpad برای کمک به مبتدیان در فضای وب 3 یا NFT به راحتی NFT را استخراج کرده است. با این ادغام، کاربران به ویژگی‌هایی دسترسی دارند که به آنها اجازه می‌دهد فایل‌های رسانه‌ای را به مرورگری وارد کنند که قراردادی هوشمند می‌نویسد و فایل را در بلاک چین آپلود می‌کند و فایل‌ها را به NFT تبدیل می‌کند.

به گفته سوزی بات، مدیر عامل اپرا، این به کاربران اجازه می دهد تا فضای وب 3 را کشف کنند و به تقویت اکوسیستم کمک کنند. خانم بث توضیح داد:

کاربران ما اکنون می‌توانند برای استفاده از این پلتفرم، NFT‌های فوری و رایگان ایجاد کنند و افراد بیشتری را تشویق به پیوستن به صنعت رو به رشد NFT کنند.

با استفاده از این ابزار، تیم Opera معتقد است که حتی کاربران بدون تجربه Web3 می توانند به Web3 و اقتصاد NFT دسترسی پیدا کنند. این بدان معنی است که هنرمندان با پیشینه های مختلف قادر خواهند بود NFT ها را به روشی بسیار ساده ایجاد کنند.

ابزار کاربردی Mint NFT توسط شرکتی به نام Alteon ارائه شده است، پروژه ای که بر ساده سازی فرآیندهای کاری متمرکز است. Matt Cimaglia، یکی از بنیانگذاران Alteon، گفت که هدف از ادغام ایجاد سطح بازی برای تولیدکنندگان محتوا با پیشینه های مختلف است. وی افزود: همکاری ما با Opera شکاف تکنولوژیکی بین سازندگان سنتی و اقتصاد Web3 را پر می کند تا همه بتوانند از فرصت هایی که فناوری بلاک چین ارائه می دهد استفاده کنند.

در 19 ژانویه، اپرا یک نسخه بتا از مرورگر Web3 را برای ویندوز، مک و اندروید منتشر کرد تا کاربران بتوانند به برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)، بازی‌ها و پلتفرم‌های متاورس دسترسی داشته باشند. در 15 آوریل، این پروژه توانست به آیفون و آیپد راه پیدا کند. مرورگر وب خود اپرا 3، به نام مرورگر کریپتو اپرا، با آخرین ادغام لانپد خود وارد حوزه توکن های غیر ارزی (NFT) شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.