منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Poligan و UniSwap چگونه به یکدیگر کمک خواهند کرد؟

Poligan و UniSwap چگونه به یکدیگر کمک خواهند کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Poligan و UniSwap چگونه به یکدیگر کمک خواهند کرد؟

همکاری بین Poligan و UniSwap

همانطور که در سال 2022 ذکر شد، شبکه Polygon (MATIC) مشارکت های زیادی با بخش های خارج از بازار ارزهای دیجیتال داشت که منجر به رشد اکوسیستم این شبکه لایه 2 شد. شرکت هایی مانند Starbucks، Nubank و Mastercard بخشی از این همکاری در این زمینه هستند. ارز دیجیتال پویا در حالی که انتظار می‌رود همکاری بیشتری با شبکه Polygon انجام شود، بررسی شراکت در بازار کریپتو بین Polygon و صرافی غیرمتمرکز UniSwap ضروری است. اول، باید در نظر گرفت که هر دو پلتفرم بلاک چین ممکن است از نظر جذب کاربران بیشتر در سال 2023 بسیار مهم باشند. Polygon یکی از شرط های بزرگ برای رشد است زیرا علاوه بر اینکه یک راه حل مقیاس پذیر برای بلاک چین اتریوم است، همچنین درگیر است. در زمینه هایی که امسال مورد توجه قرار خواهند گرفت، مانند جمع آوری داده ها.

در مورد صرافی غیرمتمرکز UniSwap، از آنجایی که پلتفرم های متمرکز به تدریج اعتبار خود را در بین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از دست می دهند، می توانند در صرافی های غیرمتمرکز سرمایه گذاری کنند. در سال 2022، یکی از بزرگترین رسوایی ها در تاریخ کریپتو زمانی رخ داد که صرافی متمرکز FTX نتوانست میلیاردها دلار دارایی کاربران را برگرداند. این امر منجر به افزایش قابل توجه فعالیت کاربران در صرافی های غیرمتمرکز در ماه نوامبر شد. چگونه Polygan و UniSwap می توانند به یکدیگر کمک کنند؟ اگرچه حرکت DeFi در سال 2022 خیلی هیجان انگیز نبود، اما نشان داد که صرافی های غیرمتمرکز چقدر مهم هستند. ورود Polygon به حل یکی از بزرگترین چالش های صنعت با ایجاد کارایی بیشتر برای تبادل غیرمتمرکز UniSwap کمک کرد. همانطور که توسط تیم توسعه Paligan اشاره شد، کارمزدهای پایین تراکنش در شبکه Paligan به ارائه خدمات بیشتر به UniSwap کمک کرد و حتی معامله‌گران بیشتری را به پلتفرم DeFi جذب کرد.

صرافی غیرمتمرکز UniSwap

صرافی غیرمتمرکز UniSwap

Polygon همچنین از این مشارکت سود برده است زیرا شاهد رشد عظیمی در مجموع ارزش قفل شده (TVL) خود بوده است که ممکن است نتیجه چشم انداز پروژه در امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi باشد. این مشارکت نشان می‌دهد که چگونه کارایی شبکه Polygon، همراه با نقدینگی UniSwap، به بخش DeFi جذاب‌تر با پتانسیل جذب افراد بیشتری به این جنبش مالی غیرمتمرکز کمک می‌کند و کاربران بلاک چین را به دنیای ایده‌آل بدون واسطه‌های بانکی نزدیک‌تر می‌کند.

این مشارکت چگونه بر کاربران DeFi تأثیر می گذارد؟ صرافی های غیرمتمرکز، قبل از Polygon، از سناریویی استفاده می کردند که در آن باید بین امنیت شبکه اتریوم (ETH) یا تراکنش های ارزان قیمت یکی را انتخاب می کردند. البته، یک قرارداد هوشمند خوب می تواند به جلوگیری از حملات چند میلیونی DEX کمک کند. با این حال، داشتن یک شبکه قوی مانند اتریوم می تواند به امنیت بیشتر یک پلت فرم غیرمتمرکز کمک کند. با این حال، حقیقت بزرگ این است که هیچ کس نمی خواهد برای یک تبدیل ساده هزینه های بالایی بپردازد. اما این به معنای کنار گذاشتن امنیت نیست، و این دقیقاً همان چیزی است که Polygon با UniSwap حل می کند. از این نظر، ما می‌توانیم شاهد مهاجرت بسیاری از پروژه‌های DeFi به راه‌حل‌هایی باشیم که بدون به خطر انداختن امنیت، مقیاس‌پذیری را به ارمغان می‌آورند، به‌ویژه زمانی که بازار ارزهای دیجیتال صعودی می‌شود و حجم زیادی دوباره در DEX دیده می‌شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.