Optus در هفت روز گذشته 90 درصد افزایش داشته است

Optus در هفت روز گذشته 90 درصد افزایش داشته است

بازار کریپتو از آغاز سال جدید به طور قابل توجهی صعودی بوده است. طی سه هفته گذشته، چندین دارایی افزایش قیمت داشته اند، با افزایش بیش از 40 درصدی بیت کوین برای اولین بار در دو ماه گذشته به بالای 23000 دلار. در حالی که این یک شاهکار چشمگیر است، آلت کوین ها ستاره های واقعی بازار هستند. از آنها عملکرد قابل توجهی در بازار دارند. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، Optos (APT)، یکی از توکن‌های پیشرو در سال 2023، در 24 ساعت گذشته 25 درصد افزایش قیمت را ثبت کرد.

نمودار قیمت Optus

توکن APT یکی از بهترین ارزهای دیجیتال سال 2023 است که از ابتدای سال تاکنون بیش از 248 درصد افزایش داشته است. علیرغم اینکه یک توکن نسبتا جدید است، رشد قیمت آن در سال 2023 از بسیاری از غول های بازار، از جمله اتریوم (ETH)، سولانا (SOL)، ریپل (XRP) و البته بیت کوین (BTC) فراتر رفت. در زمان نگارش این مقاله، Aptos (APT) با قیمت بازار 13.93 دلار معامله می شود. بر اساس داده های Coin Market Cap، حجم معاملات روزانه این توکن نیز 75 درصد افزایش یافت و به ارزش 2.35 میلیارد دلار رسید.

چه چیزی باعث رشد Optus می شود؟

Optos در 22 اکتبر 2023 راه اندازی شد و آن را به یکی از جدیدترین پروژه ها در فضای کریپتو تبدیل کرد. در 23 اکتبر، توکن APT به ارزش 10.25 دلار رسید. با این حال، APT به دلیل بحران FTX که در نوامبر رخ داد، معاملات سال جدید را با 3.43 دلار آغاز کرد. با این حال، افزایش چشمگیر قیمت APT تاکنون را می توان به عوامل بسیاری نسبت داد. یکی از آنها افزایش پشتیبانی از پروژه های رمزنگاری مختلف است. در 6 ژانویه، PancakeSwap، بزرگترین DEX در زنجیره بایننس، پس از تایید جامعه کاربران خود، اجرای خود را بر روی بلاک چین Optos اعلام کرد.

هفته بعد پس از این اعلام، قیمت APT تا 97.6 درصد افزایش یافت که نشان دهنده آغاز رشد قیمت APT در سال 2023 است. در این مدت، کیف پول Atomic، یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری سرد با بیش از 3 میلیون کاربر، نیز اعلام کرد که این کیف پول را آغاز خواهد کرد. شروع به پشتیبانی از Optos کنید. یکی دیگر از عواملی که در افزایش چشمگیر قیمت APT نقش دارد، هیاهوی مداوم پیرامون پروژه به دلیل ابتکار بلاکچین پروژه Meta Diem است.

علاوه بر این، Aptos با بسیاری از ویژگی‌های جذاب، از جمله زبان برنامه‌نویسی منحصربه‌فردش، Move، طراحی شده است که باعث می‌شود بسیاری از سرمایه‌گذاران آن را به‌عنوان یک بلاک چین با پتانسیل عظیم برای تبدیل شدن به رقیب اصلی اتریوم، سولانا و سایر پلتفرم‌های سازگار ببینند. قراردادهای هوشمند ایجاد شده را در نظر بگیرید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.