منو سایت

OpenC از Arbitrum NFT پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
OpenC از Arbitrum NFT پشتیبانی می کند

OpenC به زودی از سری های محبوبی مانند Smolverse، GMX Blueberry Club و Diamond Pepes توسط dopex پشتیبانی خواهد کرد. پشتیبانی Arbitrum NFT امروز در OpenC فعال می‌شود، جایی که سازندگان تشویق می‌شوند قبل از انجام تراکنش، هزینه‌های سازنده خود را تعیین کنند.

پس از اعلام Opensea، مدیر ارشد بازاریابی اندرو ساندرز توییت کرد: «برای جشن پیوستن opensea به اکوسیستم Arbitrum، ما در تمام روز و تمام شب Yacht Rock بازی می‌کنیم!

OpenC در حال حاضر از NFT در بلاک چین های اتریوم، Polygon و Solana پشتیبانی می کند

Arbitrum One یک بلاک چین سطح 2 اتریوم بدون مجوز است که از قابلیت های قرارداد هوشمند اتریوم پشتیبانی می کند و به عنوان نقطه ورود به اکوسیستم Arbitrum عمل می کند. rollup یک راه‌حل مقیاس‌پذیری سطح دو برای اتریوم است که می‌تواند برنامه‌های غیرمتمرکز را اجرا کند، میزبان NFT‌ها و پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند باشد که همگی با هزینه گاز کمتر از زنجیره اصلی اتریوم هستند. “بدون مجوز” بودن به این معنی است که هر کسی می تواند یک قرارداد هوشمند در استخر اجرا کند.

با توجه به مستندات توسعه پروژه، Arbitrum One در حال حاضر در نسخه بتای اصلی در حال اجرا است، به این معنی که در حالی که مجموعه کامل ویژگی‌ها را اجرا می‌کند، تیم توسعه می‌تواند هر گونه تغییر و بهینه‌سازی را در صورت نیاز انجام دهد. شبکه را متوقف کنید.

5.5 – (1 امتیاز)

مقاله OpenC از Arbitrum NFT پشتیبانی می کند اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag ظاهر شد. به نظر می رسد.