منو سایت

Nexo 45 میلیون دلار جریمه پرداخت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nexo 45 میلیون دلار جریمه پرداخت می کند

نکسو پس از متهم شدن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عدم ثبت عرضه و فروش محصول وام دار دارایی‌های کریپتو خود، محصول Earn Interest، با پرداخت 45 میلیون دلار به آژانس‌های فدرال و ایالتی موافقت کرده است.

این آژانس در بیانیه ای اعلام کرد که وام دهنده، Nexo، 22.5 میلیون دلار جریمه خواهد پرداخت و موافقت کرد که فروش محصول Earn Interest به سرمایه گذاران آمریکایی را متوقف کند. Nexo همچنین موافقت کرد که 22.5 میلیون دلار اضافی برای تسویه هزینه های مشابه از تنظیم کننده های ایالتی بپردازد.

Gerbir S Grewal، مدیر بخش اجرای SEC، گفت: “ما نگران برچسب هایی نیستیم که روی پیشنهادها گذاشته می شود، بلکه نگران واقعیت اقتصادی آنها هستیم.” دارایی های رمزنگاری شده از قوانین اوراق بهادار فدرال مستثنی نیستند.

در سال 2020، Nexo شروع به ارائه و فروش محصول Earn Interest در ایالات متحده کرد. این محصول به سرمایه گذاران اجازه داد تا در ازای وعده پرداخت سود سهام به شرکت، ارز دیجیتال خود را به Nexo پیشنهاد دهند. Nexo این محصول را به‌عنوان راهی برای کسب درآمد سرمایه‌گذاران به بازار عرضه کرد و آژانس گفت: «Nexo از اختیار خود استفاده می‌کند تا از دارایی‌های رمزنگاری سرمایه‌گذاران به روش‌های مختلف برای کسب درآمد برای کسب‌وکار خود و پرداخت سود به سرمایه‌گذاران EIP استفاده کند.»

بدون پذیرش یا انکار یافته های آژانس، Nexo با دستور توقف برای جلوگیری از نقض قوانین ثبت تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 موافقت کرد. این شرکت در بیانیه ای گفت:

ما مطمئن هستیم که یک محیط نظارتی شفاف‌تر به زودی پدیدار خواهد شد و شرکت‌هایی مانند Nexo می‌توانند محصولات با ارزش افزوده را به شیوه‌ای ثابت به ایالات متحده ارائه کنند و موقعیت ایالات متحده را به عنوان یک محرک جهانی نوآوری بیشتر تثبیت کنند.»

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.